Dodany do listy startowej
Data | Drużyna | Sportowcy |
---|---|---|
31-10 14:26 | Lotto Soudal Ladies | Vervloet, Sterre |
31-10 13:14 | Iceni Velo | Rutterford, Mia |
31-10 13:14 | Team MK | Cebak, Amelia |
31-10 13:11 | VC Londres | Lloyd, Carys |
31-10 13:09 | Cycling Team Atertdaul | Schmitz, Anouk |
31-10 13:09 | Shibden Cycling Club | Colling, Alice |
31-10 13:06 | EuroCross Academy | Aspholm, Finley |
31-10 13:06 | EuroCross Academy | Lopez De San Roman, Vida |
31-10 12:34 | 777 | Alphen, Aniek van |
31-10 12:34 | 777 | Kay, Anna |
31-10 12:34 | 777 | Worst, Annemarie |
31-10 12:34 | AA Drink Young Lions | Raedemaeker, Alexe De |
31-10 12:34 | Acrog - Tormans | Elsacker, Floor Van |
31-10 12:34 | Acrog - Tormans | Kiekens, Cleo |
31-10 12:34 | Acrog - Tormans | Rombouts, Tine |
31-10 12:34 | Alpecin - Deceuninck | Alvarado, Ceylin Del Carmen |
31-10 12:34 | Alpecin - Deceuninck | Pieterse, Puck |
31-10 12:34 | Baloise - Trek Lions | Anrooij, Shirin van |
31-10 12:34 | Bike-Advice Cycling Team | Vandevelde, Merel |
31-10 12:34 | Crelan - Fristads | Cant, Sanne |
31-10 12:34 | Crelan - Fristads | Norbert Riberolle, Marion |
31-10 12:34 | Cycling Canada | Bilodeau, Christiane |
31-10 12:34 | Cycling Canada | Holmgren, Ava |
31-10 12:34 | Cycling Canada | Holmgren, Isabella |
31-10 12:34 | Cycling Team Atertdaul | Berton, Nina |
31-10 12:34 | Cycling Team Limburg | Bakovic, Aoife |
31-10 12:34 | De Ceuster - Bonache Cycling Team | Dhont, Kiona |
31-10 12:34 | De Ceuster - Bonache Cycling Team | Keersmaeker, Audrey De |
31-10 12:34 | De Ceuster - Bonache Cycling Team | Loy, Ellen Van |
31-10 12:34 | De Ceuster - Bonache Cycling Team | Schevenels, Lies'l |
31-10 12:34 | De Ceuster - Bonache Cycling Team | Verhoeven, Suzanne |
31-10 12:34 | EF Education - TIBCO - SVB | Honsinger, Clara |
31-10 12:34 | Elite z/c | Blanchaert, Jo |
31-10 12:34 | Elite z/c | Dobbelaere, Jana |
31-10 12:34 | Elite z/c | Putte, Kim Van de |
31-10 12:34 | EuroCross Academy | Brenneman, Ella |
31-10 12:34 | EuroCross Academy | Musgrave, Kaya |
31-10 12:34 | EuroCross Academy | Westenfelder, Elsa |
31-10 12:34 | Garden Shed UK - Ribble - Verge Sport | Bell, Libby |
31-10 12:34 | Giant Liv Benelux Offroad Team | Hartog, Larissa |
31-10 12:34 | Hope Factory Racing | Ferguson, Cat |
31-10 12:34 | Imperial Racing Team | Greenhalgh, Laura |
31-10 12:34 | INEOS Grenadiers | Ferrand-Prevot, Pauline |
31-10 12:34 | LP07 Schifflange | Barthels, Layla |
31-10 12:34 | LP07 Schifflange | Barthels, Maïté |
31-10 12:34 | Montezumas Race Team | McKinnon, Elizabeth |
31-10 12:34 | Multum Accountants Ladies Cycling Team | Defour, Lara |
31-10 12:34 | Never Give Up by Jolien Verschueren | Steene, Kim Van de |
31-10 12:34 | Never Give Up by Jolien Verschueren | Verschueren, Jolisa |
31-10 12:34 | Never Give Up by Jolien Verschueren | Vos, Nele De |
31-10 12:34 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Betsema, Denise |
31-10 12:34 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Schoesitter, Shanyl De |
31-10 12:34 | Pissei - Groep TOM | Baroni, Francesca |
31-10 12:34 | Pissei - Groep TOM | Bastiaenssen, Fauve |
31-10 12:34 | Pissei - Groep TOM | Breugelmans, Rosanne |
31-10 12:34 | Pissei - Groep TOM | Cuyper, Emily De |
31-10 12:34 | Plantur - Pura | Couzens, Millie |
31-10 12:34 | Proximus - Alphamotorhomes - Doltcini | Zwaenepoel, Tessa |
31-10 12:34 | RSC Aaretal Münsingen | Barhoumi, Zina |
31-10 12:34 | Shibden Cycling Club | Wolff, Imogen |
31-10 12:34 | Shibden Cycling Club | Wong, Esther |
31-10 12:34 | Team Offroad Willink - Brussels Cycling | François, Lucie |
31-10 12:34 | Team Offroad Willink - Brussels Cycling | Hurteloup, Adele |
31-10 12:34 | Team Spectra Wiggle p/b Vitus | Crees, Xan |
31-10 12:34 | Tofauti Everyone Active | MacLean-Howell, Ella |
31-10 12:34 | Tormans Cyclo Cross Team | Schreiber, Marie |
31-10 12:34 | Triple C Racing - WP Cycles | Coogan Cisek, Corey |
31-10 12:34 | UCT Ride Cycling Team | Seynave, Ilken |
31-10 12:34 | VeloClub Eschenbach | Rossner, Larissa |
31-10 02:27 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Empel, Fem van |
Usunięty z listy startowej
Data | Drużyna | Sportowcy |
---|---|---|
31-10 22:33 | Alpecin - Deceuninck | Pieterse, Puck |
Kliknij na 'Like' Jeśli chcesz otrzymywać zmiany listy startowej na facebooku.
Lista startowa Koppenbergcross (X2O Trofee) Women
To jest wstępna lista startowa.
(Cykliści:
69) Zaczyna się w wto 1 lis 2022, 13:45
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
|
| |||||||||||||||
|
|
|
| |||||||||||||||
|
|
|
| |||||||||||||||
|
|
|
| |||||||||||||||
|
|
|
| |||||||||||||||
|
|
|
| |||||||||||||||
|
|
|
| |||||||||||||||
|
|
|
| |||||||||||||||
|
|
|
|
Te listy startowe są tworzone na podstawie informacji od organizacji wyścigu, oficjalnych federacji sportowych, drużyn i samych sportowców. Zweeler jako serwis postara się aktualizować listy startowe tak dobrze, jak to możliwe! Zweeler nie jest odpowiedzialny za błędy w liście startowej. Nie można dochodzić zadnych praw z powodu zaistniałych błędów!