Dodany do listy startowej
Data | Drużyna | Sportowcy |
---|---|---|
26-02 15:23 | Junior | Borghesi, Giada |
16-01 15:57 | WV Schijndel | Knijnenburg, Anne |
05-10 10:06 | Boulder Junior Cycling | Fraser, Chloe |
05-10 10:06 | Cycling Canada | Francis, Jenaya |
05-10 10:05 | Montezumas Race Team | Murphy, Niamh |
05-10 10:05 | U23 | Heymes, Axelle |
05-10 10:04 | Toproad Roeserbann | Klein, Isabelle |
05-10 10:04 | Westland Wil Vooruit | Kalis, Bloeme |
05-10 10:03 | AA Drink Young Lions | Coppens, Nette |
05-10 10:03 | AA Drink Young Lions | Raedemaeker, Alexe De |
05-10 10:03 | Acrog - Tormans | Sas, Lore |
05-10 10:03 | Acrog - Tormans | Smedt, Febe De |
05-10 10:03 | AS Tréport Cyclisme | Klaes, Lise |
05-10 10:03 | ASD Women Cycling Project | Saintobyn, Chelsey |
05-10 10:03 | Bike-Advice Cycling Team | Vandevelde, Merel |
05-10 10:03 | CC Pavé76 | Knaven, Fee |
05-10 10:03 | Cycling Team Limburg | Bakovic, Aoife |
05-10 10:03 | Donnons des Elles au Vélo | Valade, Alexandra |
05-10 10:03 | Hope Factory Racing | Ferguson, Cat |
05-10 10:03 | KDM-Pack Cycling Team | Slosse, Evi |
05-10 10:03 | Keukens Redant Cycling Team | Goessens, Brenda |
05-10 10:03 | Montezumas Race Team | Day, Elena |
05-10 10:03 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Schoesitter, Shanyl De |
05-10 10:03 | RTC Buitenlust | Sonnemans, Sara |
05-10 10:03 | Shibden Cycling Club | Wolff, Imogen |
05-10 10:03 | Shibden Cycling Club | Wong, Esther |
05-10 10:03 | Team Avesnois | Adam, Lucie |
05-10 10:03 | TWC De Kempen | Adams, Maud |
05-10 10:03 | UCT Ride Cycling Team | Seynave, Ilken |
05-10 10:03 | WV Schijndel | Langenbarg, Puck |
05-10 10:00 | AA Drink Young Lions | Kerkhof, Marie Van de |
05-10 10:00 | AA Drink Young Lions | Schepper, Lore De |
05-10 10:00 | Acrog - Tormans | Campfort, Melanie Van |
05-10 10:00 | Acrog - Tormans | Elsacker, Floor Van |
05-10 10:00 | Acrog - Tormans | Hendrickx, Sterre |
05-10 10:00 | Acrog - Tormans | Hus, Evelien |
05-10 10:00 | Acrog - Tormans | Kiekens, Cleo |
05-10 10:00 | Airolube MTB Team | Offerein, Iris |
05-10 10:00 | Alu Decock - Litubel - Wielerteam Waregem | Maes, Ella |
05-10 10:00 | Bingoal - Chevalmeire - Van Eyck Sport | Commissaris, Caren |
05-10 10:00 | Bingoal - Chevalmeire - Van Eyck Sport | Roeck, Naomi De |
05-10 10:00 | BNS Technics - Concrete House | Vermeiren, Tinne |
05-10 10:00 | Canner 3 Frontières VTT | Marasco, Margot |
05-10 10:00 | Cycling Club Wielerzone Nederland | Os, Indy van |
05-10 10:00 | Cycling Team Atertdaul | Berton, Nina |
05-10 10:00 | Cyclocross Team - MJ Wood | Harinck, Tiger-Lil |
05-10 10:00 | Cyclocross Team - MJ Wood | Polfliet, Alana |
05-10 10:00 | Elite z/c | Claessen, Elleke |
05-10 10:00 | Elite z/c | Vandermeulen, Bo |
05-10 10:00 | Elite z/c | Verdonck, Christine |
05-10 10:00 | FSV Sandharlanden | Paggel, Katharina |
05-10 10:00 | Giant Liv Benelux Offroad Team | Hartog, Larissa |
05-10 10:00 | Independant - RP | Bouchez, Severine |
05-10 10:00 | Lotto Soudal Ladies | Vandenbulcke, Jesse |
05-10 10:00 | LP07 Schifflange | Barthels, Layla |
05-10 10:00 | LP07 Schifflange | Barthels, Maïté |
05-10 10:00 | Montezumas Race Team | Cooper, Madeline |
05-10 10:00 | Montezumas Race Team | Mansfield, Lotta |
05-10 10:00 | Montezumas Race Team | Perryman, Amy |
05-10 10:00 | Never Give Up by Jolien Verschueren | Verschueren, Jolisa |
05-10 10:00 | Never Give Up by Jolien Verschueren | Vos, Nele De |
05-10 10:00 | Paradise Garage Racing | Malik, Jennifer |
05-10 10:00 | PH-MAS - Paul Milnes | Whiteside, Freya |
05-10 10:00 | PH-MAS - Paul Milnes | Young, Lily |
05-10 10:00 | Pissei - Groep TOM | Cuyper, Emily De |
05-10 10:00 | Proximus - Alphamotorhomes - Doltcini | Bruyckere, Xenna De |
05-10 10:00 | Proximus - Alphamotorhomes - Doltcini | Eede, Chloë Van den |
05-10 10:00 | Proximus - Alphamotorhomes - Doltcini | Veken, Jana Van der |
05-10 10:00 | Talent Cycling | Weereld, Lieke van |
05-10 10:00 | Team Offroad Willink - Brussels Cycling | Delcommune, Juline |
05-10 10:00 | Team Offroad Willink - Brussels Cycling | François, Lucie |
05-10 10:00 | Team Offroad Willink - Brussels Cycling | Graux, Zélie |
05-10 10:00 | Team Offroad Willink - Brussels Cycling | Hurteloup, Adèle |
05-10 10:00 | Team SD Worx | Wiebes, Lorena |
05-10 10:00 | Teika - Ale | Bonillo, Sara |
05-10 10:00 | The Pony Shop | Alagna, Laura |
05-10 10:00 | Triple C Racing - WP Cycles | Geoghegan, Michelle |
05-10 10:00 | TWC De Kempen | Schoon, Lisette |
05-10 10:00 | Van Assche - Veloloft CT | Kuijpers, Anoek |
05-10 10:00 | Vanomobil MTB Cycling Team | Beeckmans, Sara |
05-10 10:00 | VTT Balcon du Jura | Jaquet, Prisca |
05-10 10:00 | Watersley R&D Cycling Team | Hoefmans, Pem |
05-10 10:00 | Wielerclub De Sprinters Malderen | Knaeps, Kim |
05-10 10:00 | WV Schijndel | Rooijen, Anne van |
05-10 10:00 | Zero D Racing | Gross, Rebecca |
05-10 09:55 | Cannondale - Cyclocrossworld | Aseltine, Mia |
05-10 09:54 | Garden Shed UK - Ribble - Verge Sport | Bell, Libby |
05-10 09:53 | U23 | Fabregue, Lilou |
05-10 09:50 | Cycling Canada | Bilodeau, Christiane |
05-10 09:50 | Cycling Canada | Walcroft, Katelyn |
05-10 09:50 | U23 | Hickey, Cassidy |
05-10 09:50 | U23 | Lawson, Kelly |
05-10 09:50 | U23 | Mitchell, Ellie |
05-10 09:50 | USA Cycling MudFund Development | Tooley, Bridget |
05-10 09:49 | Brilon Racing Team MB | Bartosova, Martina |
05-10 09:48 | Teika - Ale | Rico, Vania |
05-10 09:45 | Team Motrio Safir Ganova | Duraffourg, Alexane |
05-10 09:44 | Team CX TPM | Muller, Cyriane |
05-10 09:43 | Sorius | Weingarten, Audrey |
05-10 09:42 | Sebmotobikes CX Team | Trombini, Juliette |
05-10 09:41 | Podiocom CX | Gallezot, Electa |
05-10 09:34 | Ardennes Cross Team Gecibat | Briand, Manon |
05-10 09:33 | Albi Velo Sport Leroy Merlin Team Cross | Bonnafous, Lea |
05-10 09:31 | Hope Factory Racing | James, Ruby |
05-10 09:31 | Hope Factory Racing | Peel, Victoria |
05-10 09:31 | Hope Factory Racing | Preece, Rebecca |
05-10 09:27 | Nice Bikes | Fox, Samantha |
05-10 09:27 | Nice Bikes | Morshead, Danielle |
05-10 09:27 | Nice Bikes | Rubino, Rachel |
05-10 09:25 | CXHairs Devo Trek Bikes | Sheldon, Elizabeth |
05-10 09:23 | Proximus - Alphamotorhomes - Doltcini | Neefjes, Tessa |
05-10 06:01 | Black Dog Racing | Kelly, Siobhan |
05-10 06:01 | CC Pavé76 | Knaven, Senne |
05-10 06:01 | De Ceuster - Bonache Cycling Team | Brande, Mirthe Van den |
05-10 06:01 | Elite z/c | James, Ffion |
05-10 06:01 | Elite z/c | Keseg Stevkova, Janka |
05-10 06:01 | Elite z/c | Oberparleiter, Anna |
05-10 06:01 | Elite z/c | Runnels, Samantha |
05-10 06:01 | Team Fima - RDV Bikeshop Alian | Morel Petitgirard, Marlène |
05-10 06:01 | Team Fima - RDV Bikeshop Alian | Porhel, Laura |
05-10 06:01 | Triple C Racing - WP Cycles | Strathdee, Ishbel |
05-10 06:01 | VTT Conliège Jura | Benoit-Guyod, Camille |
05-10 06:01 | WV Schijndel | Limpens, Pien |
05-10 05:55 | Elite z/c | Paul, Stefanie |
05-10 05:55 | Team S1neo Loudeac | Grimault, Anais |
05-10 05:52 | Elite z/c | Crumpton, Bethany |
05-10 05:52 | Elite z/c | Mulder, Mascha |
05-10 05:52 | Team Spectra Wiggle p/b Vitus | Flynn, Anna |
05-10 05:50 | De Jonge Renner | Goossens, Veerle |
05-10 05:49 | Acrog - Tormans | Rombouts, Tine |
05-10 05:49 | De Ceuster - Bonache Cycling Team | Dhont, Kiona |
05-10 05:49 | Elite z/c | Blanchaert, Jo |
05-10 05:49 | RS Olympia | Vries, Didi de |
05-10 05:49 | U23 | Bedrniková, Karolina |
05-10 05:49 | U23 | Trabazo, Irene |
05-10 05:49 | U23 | Vermeersch, Eva |
05-10 05:49 | U23 | Yates, Abigail |
05-10 05:49 | U23 | Züger, Tina |
05-10 05:49 | WV Eemland | Vinke, Nienke |
05-10 05:42 | Trek Factory Racing CX | Richards, Evie |
05-10 05:41 | Podiocom CX | Petit, Marlène |
05-10 05:39 | Elite z/c | Burg, Esther van der |
05-10 04:11 | Alpecin - Deceuninck | Eibl, Ronja |
05-10 04:11 | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | Borghesi, Letizia |
05-10 04:11 | Bike-Advice Cycling Team | Waterschoot, Famke van |
05-10 04:11 | Cogeas - Mettler Pro Cycling Team | Krähemann, Lara |
05-10 04:11 | CST PostNL Bafang MTB | Tauber, Anne |
05-10 04:11 | CT Keukens Buysse Knesselare | Baele, Lotte |
05-10 04:11 | Cycling.be - Alpha Motorhomes | Kuijper, Elodie |
05-10 04:11 | Cyclocross Team - MJ Wood | Wunsel, Lise Van |
05-10 04:11 | De Ceuster - Bonache Cycling Team | Keersmaeker, Audrey De |
05-10 04:11 | De Ceuster - Bonache Cycling Team | Schevenels, Lies'l |
05-10 04:11 | Elite z/c | Cassiers, Cato |
05-10 04:11 | Elite z/c | Maes, Shana |
05-10 04:11 | Get Coached | Groot, Marieke de |
05-10 04:11 | Ghost Factory Racing | Terpstra, Anne |
05-10 04:11 | Giant Gorzów LIV Team | Borowiecka, Barbara |
05-10 04:11 | Imperial Racing Team | Greenhalgh, Laura |
05-10 04:11 | Lotto Soudal Ladies | Vervloet, Sterre |
05-10 04:11 | Multum Accountants Ladies Cycling Team | Defour, Lara |
05-10 04:11 | Multum Accountants Ladies Cycling Team | Devigne, Camille |
05-10 04:11 | Multum Accountants Ladies Cycling Team | Goossens, Marthe |
05-10 04:11 | Never Give Up by Jolien Verschueren | Steene, Kim Van de |
05-10 04:11 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Moors, Fleur |
05-10 04:11 | Pissei - Groep TOM | Breugelmans, Rosanne |
05-10 04:11 | Pissei - Groep TOM | Gort, Femke |
05-10 04:11 | Proximus - Alphamotorhomes - Doltcini | Anrooij, Lindy van |
05-10 04:11 | Proximus - Alphamotorhomes - Doltcini | Bruyne, Meg De |
05-10 04:11 | Proximus - Alphamotorhomes - Doltcini | Meistrok, Susanne |
05-10 04:11 | Proximus - Alphamotorhomes - Doltcini | Schokkaert, Febe |
05-10 04:11 | Proximus - Alphamotorhomes - Doltcini | Sels, Loes |
05-10 04:11 | Proximus - Alphamotorhomes - Doltcini | Zwaenepoel, Tessa |
05-10 04:11 | RWC Ahoy | Verzijl, Bibi |
05-10 04:11 | Triple C Racing - WP Cycles | Arensman, Allison |
05-10 04:11 | WSV Emmen | Vos, Marlies |
05-10 04:11 | WV Breda | Knaven, Mirre |
05-10 03:50 | Cercle Cycliste Mainsat Evaux | Laquebe, Amelie |
05-10 03:50 | Elite z/c | Glajzova, Erika |
05-10 03:50 | EuroCross Academy | Musgrave, Kaya |
05-10 03:50 | Liv Racing Collective | Anthony, Crystal |
05-10 03:50 | Servetto - Makhymo - Beltrami TSA | Borello, Carlotta |
05-10 03:50 | Sunn Factory Racing | Curinier, Léa |
05-10 03:50 | Team Fima - RDV Bikeshop Alian | Vidon, Amandine |
05-10 03:50 | Team Royalbikeshop.com | Strappazzon, Marine |
05-10 03:50 | Triple C Racing - WP Cycles | Coogan Cisek, Corey |
05-10 03:50 | U23 | Bereczki, Eszter |
05-10 03:42 | Elite z/c | Andrasiuniene, Gabriele |
05-10 03:42 | Elite z/c | Lundmark, Clara |
05-10 03:42 | Scott UK | Last, Annie |
05-10 03:42 | U23 | Santos, Ana |
05-10 03:41 | Crelan - Fristads | Wilde, Julie De |
05-10 03:36 | Elite z/c | Bohé, Caroline |
05-10 03:36 | Elite z/c | Hakonardóttir, Björg |
05-10 03:36 | Elite z/c | Vasquez, Nadia |
05-10 03:36 | U23 | Karousou, Eirini Maria |
05-10 03:33 | Elite z/c | Khayrullina, Elvira |
05-10 03:30 | Elite z/c | Kangas, Minna-Maria |
05-10 03:30 | Elite z/c | Sirvel, Merili |
05-10 03:28 | Boulder Junior Cycling | Bond, Keira |
05-10 03:28 | Elite z/c | McIlroy, Kate |
05-10 03:28 | Montezumas Race Team | McKinnon, Elizabeth |
05-10 03:09 | Elite z/c | Dobbelaere, Jana |
05-10 03:09 | Elite z/c | Rognant, Viviane |
05-10 03:09 | EuroCross Academy | Westenfelder, Elsa |
05-10 03:09 | Team Guevel Immobilier Laval Cyclisme 53 | Billouin, Solenne |
05-10 03:09 | Team SD Worx | Kopecky, Lotte |
05-10 02:59 | EuroCross Academy | Brenneman, Ella |
05-10 02:58 | Elite z/c | Henzelin, Lise-Marie |
05-10 02:58 | Hanzerenners Zwolle | Nomden, Isa |
05-10 02:58 | Pho3nix Cycling Team | Krzystala, Zuzanna |
05-10 02:58 | Pissei - Groep TOM | Bastiaenssen, Fauve |
05-10 02:57 | U23 | Seidel, Clea |
05-10 02:53 | DP66 Giant | Casasola, Sara |
05-10 02:51 | Elite z/c | Fukuda, Sae |
05-10 02:49 | Nice Bikes | Kuyk-White, Taylor |
05-10 02:48 | Kooperativa Cyclocross Team | Havlikova, Pavla |
05-10 02:47 | Acrog - Tormans | Johansson, Alma |
05-10 02:45 | T-MO Racing | Carrick-Anderson, Emily |
05-10 02:44 | Elite z/c | Keller, Alessandra |
05-10 02:43 | Junior | Watabe, Kasuga |
05-10 02:42 | Elite z/c | Bondor, Eniko-Salome |
05-10 02:41 | Elite z/c | Schmidel, Regina |
05-10 02:39 | Brilon Racing Team MB | Jeřábková, Bára |
05-10 02:33 | De Ceuster - Bonache Cycling Team | Brouwers, Julie |
05-10 02:30 | U23 | Pinto, Lydia |
05-10 02:27 | Junior | Dlasková, Vanda |
05-10 02:26 | CXHairs Devo Trek Bikes | Sarkisov, Katherine |
05-10 02:25 | Donkey Label Racing | Larkin, Maria |
05-10 02:24 | Junior | Halter, Monique |
05-10 02:23 | U23 | Wlodarczyk, Dominika |
05-10 02:22 | U23 | Schneebeli, Jacqueline |
05-10 02:21 | Elite z/c | Stepanova, Karla |
05-10 02:15 | LRTV Swift | Kopecky, Julia |
05-10 02:12 | Trinity Racing Cross | Teocchi, Chiara |
05-10 02:11 | Nesta - MMR CX Team | Rodriguez, Sofia |
05-10 02:09 | Junior | Corvi, Valentina |
05-10 02:08 | Andy Schleck - CP NVST - Immo Losch | Ottestad, Mie Bjørndal |
05-10 02:06 | Kona Maxxis Shimano | Fahringer, Rebecca |
05-10 01:59 | Tormans Cyclo Cross Team | Molengraaf, Lauren |
05-10 01:56 | RSC Aaretal Münsingen | Barhoumi, Zina |
05-10 01:54 | Isorex Cycling Team | Nelson, Josie |
05-10 01:51 | Deschacht - Hens - Maes | Kaptheijns, Maud |
05-10 01:45 | Crelan - Fristads | Couzens, Millie |
05-10 01:44 | Acrog - Tormans | Sinaey, Xaydee Van |
05-10 01:40 | Junior | Venturelli, Federica |
05-10 01:38 | Brilon Racing Team MB | Vanicková, Tereza |
05-10 01:18 | Pissei - Groep TOM | Baroni, Francesca |
05-10 01:14 | Junior | Hanáková, Eliska |
05-10 01:11 | Nice Bikes | Killips, Austin |
05-10 01:07 | AS Bike Racing | Duraffourg, Lauriane |
05-10 01:06 | Cycling Cafe Racing Team | Bulleri, Alessia |
05-10 01:04 | Unicaja Banco - Gijon | Cueto, Sara |
05-10 01:02 | Elite z/c | Verhestraeten, Karen |
05-10 00:59 | Elite z/c | West, Ruby |
05-10 00:52 | Team Schamel p/b Kloster Kitchen | Krahl, Judith |
05-10 00:44 | Brilon Racing Team MB | Hladíková, Kateřina |
04-10 23:59 | Kens Bike Shop | Werner, Emily |
04-10 23:57 | Team Spectra Wiggle p/b Vitus | Crees, Xan |
04-10 23:52 | KTM Alchemist pb Brenta Brakes | Heigl, Nadja |
04-10 23:51 | Blue Competition Cycles | Gilbert, Sunny |
04-10 23:49 | Trek Factory Racing CX | Neff, Jolanda |
04-10 23:45 | USA Cycling MudFund Development | Zoerner, Lauren |
04-10 23:42 | Team SD Worx | Majerus, Christine |
04-10 23:39 | Team Dukla Praha | Bajgerova, Nikola |
04-10 23:37 | Trek Factory Racing CX | Harnden, Harriet |
04-10 23:32 | Slovakia National Team | Kurnická, Tereza |
04-10 23:25 | Tofauti Everyone Active | MacLean-Howell, Ella |
04-10 22:54 | Clif Pro Team | Nash, Katerina |
04-10 22:39 | Triple C Racing - WP Cycles | Arensman, Hannah |
04-10 22:37 | USA Cycling MudFund Development | Gunsalus, Lizzy |
04-10 22:19 | Team Cingolani | Gariboldi, Rebecca |
04-10 22:15 | Bike-Advice Cycling Team | Vanderbeken, Joyce |
04-10 22:13 | Cycling Canada | Holmgren, Isabella |
04-10 21:32 | Proximus - Alphamotorhomes - Doltcini | Crabbé, Kiona |
04-10 20:52 | The Pony Shop | Zaveta, Erica |
04-10 19:50 | Proximus - Alphamotorhomes - Doltcini | Peeters, Jinse |
04-10 19:47 | Team Spectra Wiggle p/b Vitus | Mellor, Amira |
04-10 19:46 | Elite z/c | Brandau, Elisabeth |
04-10 19:44 | Fas Airport Services | Bramati, Lucia |
04-10 19:28 | De Ceuster - Bonache Cycling Team | Verhoeven, Suzanne |
04-10 19:20 | Trek Cyclocross Collective | Megale, Anna |
04-10 19:17 | Trek Factory Racing CX | Munro, Madigan |
04-10 19:03 | Selle Italia - Guerciotti - Elite | Realini, Gaia |
04-10 16:21 | Cycling Canada | Holmgren, Ava |
04-10 16:20 | Nice Bikes | Bernstien, Caitlin |
04-10 16:15 | Crelan - Fristads | Truyen, Marthe |
04-10 16:01 | 777 | Kay, Anna |
04-10 15:44 | De Ceuster - Bonache Cycling Team | Verdonschot, Laura |
04-10 15:32 | De Ceuster - Bonache Cycling Team | Loy, Ellen Van |
04-10 15:28 | Río Miera - Cantabria Deporte | Nuño, Aida |
04-10 15:26 | Pedalhead Race Room | McGill, Sidney |
04-10 15:21 | DNA Pro Cycling | Clouse, Katie |
04-10 15:19 | AS Bike Racing | Onesti, Olivia |
04-10 15:16 | Valcar - Travel & Service | Arzuffi, Alice Maria |
04-10 15:09 | Team Royalbikeshop.com | Morichon, Anaïs |
04-10 15:06 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Bentveld, Leonie |
04-10 15:00 | Tormans Cyclo Cross Team | Schreiber, Marie |
04-10 14:54 | U23 | Burquier, Line |
04-10 14:50 | Arkéa Pro Cycling Team | Fouquenet, Amandine |
04-10 14:46 | Brilon Racing Team MB | Zemanová, Kristýna |
04-10 14:42 | Raleigh - Clement Team | Mani, Caroline |
04-10 14:30 | AS Bike Racing | Clauzel, Perrine |
04-10 14:28 | Steve Tilford Foundation Racing | Nuss, Raylyn |
04-10 14:22 | EF Education - TIBCO - SVB | Backstedt, Zoe |
04-10 14:15 | Nesta - MMR CX Team | Gonzalez, Lucia |
04-10 14:11 | 777 | Alphen, Aniek van |
04-10 14:03 | De Ceuster - Bonache Cycling Team | Franck, Alicia |
04-10 13:44 | Crelan - Fristads | Norbert Riberolle, Marion |
04-10 13:39 | Crelan - Fristads | Kastelijn, Yara |
04-10 13:36 | Specialized/Feedback Sports | Rochette, Maghalie |
04-10 13:06 | Fas Airport Services | Lechner, Eva |
04-10 12:55 | Crelan - Fristads | Cant, Sanne |
04-10 12:47 | Crelan - Fristads | Bakker, Manon |
04-10 12:46 | EF Education - TIBCO - SVB | Honsinger, Clara |
04-10 12:38 | Valcar - Travel & Service | Persico, Silvia |
04-10 12:35 | Alpecin - Deceuninck | Alvarado, Ceylin Del Carmen |
04-10 12:03 | 777 | Heijden, Inge van der |
04-10 11:52 | AS Bike Racing | Clauzel, Hélène |
04-10 11:42 | Team SD Worx | Vas, Blanka Kata |
04-10 11:41 | Baloise - Trek Lions | Anrooij, Shirin van |
04-10 11:37 | Team Jumbo - Visma Women | Vos, Marianne |
04-10 11:33 | 777 | Worst, Annemarie |
04-10 11:19 | Jumbo - Visma | Empel, Fem van |
04-10 11:13 | Alpecin - Deceuninck | Pieterse, Puck |
04-10 11:08 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Betsema, Denise |
03-10 13:18 | Baloise - Trek Lions | Brand, Lucinda |
sportowcy nie zostali usunięci z listy startowej
Kliknij na 'Like' Jeśli chcesz otrzymywać zmiany listy startowej na facebooku.
Lista startowa Fantasy Cyclocross Women 2022/2023
(Cykliści:
326) Zaczyna się w nie 9 paź 2022, 19:30
Te listy startowe są tworzone na podstawie informacji od organizacji wyścigu, oficjalnych federacji sportowych, drużyn i samych sportowców. Zweeler jako serwis postara się aktualizować listy startowe tak dobrze, jak to możliwe! Zweeler nie jest odpowiedzialny za błędy w liście startowej. Nie można dochodzić zadnych praw z powodu zaistniałych błędów!