Dodany do listy startowej
Data | Drużyna | Sportowcy |
---|---|---|
11-06 12:00 | AG2R La Mondiale | Bagdonas, Gediminas |
11-06 12:00 | AG2R La Mondiale | Bakelants, Jan |
11-06 12:00 | AG2R La Mondiale | Denz, Nico |
11-06 12:00 | AG2R La Mondiale | Frank, Mathias |
11-06 12:00 | AG2R La Mondiale | Gougeard, Alexis |
11-06 12:00 | AG2R La Mondiale | Holst Enger, Sondre |
11-06 12:00 | AG2R La Mondiale | Houle, Hugo |
11-06 12:00 | AG2R La Mondiale | Pozzovivo, Domenico |
11-06 12:00 | Aqua Blue Sport | Christian, Mark |
11-06 12:00 | Aqua Blue Sport | Dunne, Conor |
11-06 12:00 | Aqua Blue Sport | Gate, Aaron |
11-06 12:00 | Aqua Blue Sport | Hansen, Lasse Norman |
11-06 12:00 | Aqua Blue Sport | Kreder, Michel |
11-06 12:00 | Aqua Blue Sport | Nordhaug, Lars Petter |
11-06 12:00 | Aqua Blue Sport | Pearson, Daniel |
11-06 12:00 | Aqua Blue Sport | Warbasse, Larry |
11-06 12:00 | Astana Pro Team | Bilbao, Pello |
11-06 12:00 | Astana Pro Team | Breschel, Matti |
11-06 12:00 | Astana Pro Team | Fominykh, Daniil |
11-06 12:00 | Astana Pro Team | Gatto, Oscar |
11-06 12:00 | Astana Pro Team | Gruzdev, Dmitriy |
11-06 12:00 | Astana Pro Team | Hansen, Jesper |
11-06 12:00 | Astana Pro Team | Kamyshev, Arman |
11-06 12:00 | Astana Pro Team | Lopez, Miguel Angel |
11-06 12:00 | Bahrain - Merida | Agnoli, Valerio |
11-06 12:00 | Bahrain - Merida | Bonifazio, Niccolò |
11-06 12:00 | Bahrain - Merida | Cink, Ondrej |
11-06 12:00 | Bahrain - Merida | García Cortina, Iván |
11-06 12:00 | Bahrain - Merida | Gasparotto, Enrico |
11-06 12:00 | Bahrain - Merida | Grmay, Tsgabu |
11-06 12:00 | Bahrain - Merida | Izagirre, Ion |
11-06 12:00 | Bahrain - Merida | Moreno, Javier |
11-06 12:00 | BMC Racing Team | Avermaet, Greg Van |
11-06 12:00 | BMC Racing Team | Caruso, Damiano |
11-06 12:00 | BMC Racing Team | Dennis, Rohan |
11-06 12:00 | BMC Racing Team | Elmiger, Martin |
11-06 12:00 | BMC Racing Team | Garderen, Tejay van |
11-06 12:00 | BMC Racing Team | Küng, Stefan |
11-06 12:00 | BMC Racing Team | Oss, Daniel |
11-06 12:00 | BMC Racing Team | Schär, Michael |
11-06 12:00 | Bora - Hansgrohe | Bárta, Jan |
11-06 12:00 | Bora - Hansgrohe | Bodnar, Maciej |
11-06 12:00 | Bora - Hansgrohe | Burghardt, Marcus |
11-06 12:00 | Bora - Hansgrohe | Kolar, Michael |
11-06 12:00 | Bora - Hansgrohe | Konrad, Patrick |
11-06 12:00 | Bora - Hansgrohe | McCarthy, Jay |
11-06 12:00 | Bora - Hansgrohe | Sagan, Juraj |
11-06 12:00 | Bora - Hansgrohe | Sagan, Peter |
11-06 12:00 | Cannondale - Drapac Pro CT | Bevin, Patrick |
11-06 12:00 | Cannondale - Drapac Pro CT | Carthy, Hugh |
11-06 12:00 | Cannondale - Drapac Pro CT | Craddock, Lawson |
11-06 12:00 | Cannondale - Drapac Pro CT | Dombrowski, Joe |
11-06 12:00 | Cannondale - Drapac Pro CT | Mullen, Ryan |
11-06 12:00 | Cannondale - Drapac Pro CT | Phinney, Taylor |
11-06 12:00 | Cannondale - Drapac Pro CT | Vanmarcke, Sep |
11-06 12:00 | Cannondale - Drapac Pro CT | Woods, Michael |
11-06 12:00 | CCC Sprandi Polkowice | Grosschartner, Felix |
11-06 12:00 | CCC Sprandi Polkowice | Hirt, Jan |
11-06 12:00 | CCC Sprandi Polkowice | Kaczmarek, Jakub |
11-06 12:00 | CCC Sprandi Polkowice | Koch, Jonas |
11-06 12:00 | CCC Sprandi Polkowice | Kurek, Adrian |
11-06 12:00 | CCC Sprandi Polkowice | Pluciński, Leszek |
11-06 12:00 | CCC Sprandi Polkowice | Ponzi, Simone |
11-06 12:00 | CCC Sprandi Polkowice | Samoilau, Branislau |
11-06 12:00 | Direct Energie | Anderson, Ryan |
11-06 12:00 | Direct Energie | Boudat, Thomas |
11-06 12:00 | Direct Energie | Calmejane, Lilian |
11-06 12:00 | Direct Energie | Chavanel, Sylvain |
11-06 12:00 | Direct Energie | Duchesne, Antoine |
11-06 12:00 | Direct Energie | Grellier, Fabien |
11-06 12:00 | Direct Energie | Hivert, Jonathan |
11-06 12:00 | Direct Energie | Quéméneur, Perrig |
11-06 12:00 | FDJ | Eiking, Odd Christian |
11-06 12:00 | FDJ | Hoelgaard, Daniel |
11-06 12:00 | FDJ | Morabito, Steve |
11-06 12:00 | FDJ | Pineau, Cédric |
11-06 12:00 | FDJ | Reichenbach, Sébastien |
11-06 12:00 | FDJ | Reza, Kévin |
11-06 12:00 | FDJ | Roux, Anthony |
11-06 12:00 | FDJ | Vichot, Arthur |
11-06 12:00 | Lotto Soudal | Clercq, Bart De |
11-06 12:00 | Lotto Soudal | Maes, Nikolas |
11-06 12:00 | Lotto Soudal | Marczynski, Tomasz |
11-06 12:00 | Lotto Soudal | Monfort, Maxime |
11-06 12:00 | Lotto Soudal | Roelandts, Jürgen |
11-06 12:00 | Lotto Soudal | Vervaeke, Louis |
11-06 12:00 | Lotto Soudal | Wallays, Jelle |
11-06 12:00 | Lotto Soudal | Wellens, Tim |
11-06 12:00 | Movistar Team | Betancur, Carlos |
11-06 12:00 | Movistar Team | Castroviejo, Jonathan |
11-06 12:00 | Movistar Team | De La Parte, Víctor |
11-06 12:00 | Movistar Team | Dowsett, Alex |
11-06 12:00 | Movistar Team | Oliveira, Nelson |
11-06 12:00 | Movistar Team | Pedrero, Antonio |
11-06 12:00 | Movistar Team | Quintana, Dayer |
11-06 12:00 | Movistar Team | Soler, Marc |
11-06 12:00 | Orica - Scott | Albasini, Michael |
11-06 12:00 | Orica - Scott | Bewley, Sam |
11-06 12:00 | Orica - Scott | Cort, Magnus |
11-06 12:00 | Orica - Scott | Durbridge, Luke |
11-06 12:00 | Orica - Scott | Hayman, Mathew |
11-06 12:00 | Orica - Scott | Plaza, Rubén |
11-06 12:00 | Orica - Scott | Power, Robert |
11-06 12:00 | Orica - Scott | Verona, Carlos |
11-06 12:00 | Quick-Step Floors | Bauer, Jack |
11-06 12:00 | Quick-Step Floors | Brambilla, Gianluca |
11-06 12:00 | Quick-Step Floors | De La Cruz, David |
11-06 12:00 | Quick-Step Floors | Gilbert, Philippe |
11-06 12:00 | Quick-Step Floors | Lampaert, Yves |
11-06 12:00 | Quick-Step Floors | Martinelli, Davide |
11-06 12:00 | Quick-Step Floors | Stybar, Zdenek |
11-06 12:00 | Quick-Step Floors | Trentin, Matteo |
11-06 12:00 | Roompot - Nederlandse Loterij | Asselman, Jesper |
11-06 12:00 | Roompot - Nederlandse Loterij | Budding, Martijn |
11-06 12:00 | Roompot - Nederlandse Loterij | Hoorn, Taco van der |
11-06 12:00 | Roompot - Nederlandse Loterij | Lijke, Nick van der |
11-06 12:00 | Roompot - Nederlandse Loterij | Meijers, Jeroen |
11-06 12:00 | Roompot - Nederlandse Loterij | Reinders, Elmar |
11-06 12:00 | Roompot - Nederlandse Loterij | Tusveld, Martijn |
11-06 12:00 | Roompot - Nederlandse Loterij | Weening, Pieter |
11-06 12:00 | Team Dimension Data | Debesay, Mekseb |
11-06 12:00 | Team Dimension Data | Dougall, Nic |
11-06 12:00 | Team Dimension Data | Farrar, Tyler |
11-06 12:00 | Team Dimension Data | Janse van Rensburg, Reinardt |
11-06 12:00 | Team Dimension Data | King, Ben |
11-06 12:00 | Team Dimension Data | Kudus, Merhawi |
11-06 12:00 | Team Dimension Data | Morton, Lachlan |
11-06 12:00 | Team Dimension Data | Venter, Jaco |
11-06 12:00 | Team Katusha Alpecin | Haller, Marco |
11-06 12:00 | Team Katusha Alpecin | Hollenstein, Reto |
11-06 12:00 | Team Katusha Alpecin | Losada, Alberto |
11-06 12:00 | Team Katusha Alpecin | Mamykin, Matvey |
11-06 12:00 | Team Katusha Alpecin | Planckaert, Baptiste |
11-06 12:00 | Team Katusha Alpecin | Restrepo, Jhonatan |
11-06 12:00 | Team Katusha Alpecin | Spilak, Simon |
11-06 12:00 | Team Katusha Alpecin | Taaramäe, Rein |
11-06 12:00 | Team LottoNL - Jumbo | Boom, Lars |
11-06 12:00 | Team LottoNL - Jumbo | Keizer, Martijn |
11-06 12:00 | Team LottoNL - Jumbo | Kruijswijk, Steven |
11-06 12:00 | Team LottoNL - Jumbo | Lammertink, Steven |
11-06 12:00 | Team LottoNL - Jumbo | Lindeman, Bert-Jan |
11-06 12:00 | Team LottoNL - Jumbo | Lobato, Juan Jose |
11-06 12:00 | Team LottoNL - Jumbo | Martens, Paul |
11-06 12:00 | Team LottoNL - Jumbo | Olivier, Daan |
11-06 12:00 | Team Sky | Deignan, Philip |
11-06 12:00 | Team Sky | Dibben, Jon |
11-06 12:00 | Team Sky | Doull, Owain |
11-06 12:00 | Team Sky | Geoghegan Hart, Tao |
11-06 12:00 | Team Sky | Henao, Sebastián |
11-06 12:00 | Team Sky | Nieve, Mikel |
11-06 12:00 | Team Sky | Poppel, Danny van |
11-06 12:00 | Team Sky | Puccio, Salvatore |
11-06 12:00 | Team Sunweb | Arndt, Nikias |
11-06 12:00 | Team Sunweb | Curvers, Roy |
11-06 12:00 | Team Sunweb | Dumoulin, Tom |
11-06 12:00 | Team Sunweb | Matthews, Michael |
11-06 12:00 | Team Sunweb | Preidler, Georg |
11-06 12:00 | Team Sunweb | Sinkeldam, Ramon |
11-06 12:00 | Team Sunweb | Teunissen, Mike |
11-06 12:00 | Team Sunweb | Timmer, Albert |
11-06 12:00 | Trek - Segafredo | Brändle, Matthias |
11-06 12:00 | Trek - Segafredo | Degenkolb, John |
11-06 12:00 | Trek - Segafredo | Felline, Fabio |
11-06 12:00 | Trek - Segafredo | Kort, Koen de |
11-06 12:00 | Trek - Segafredo | Pantano, Jarlinson |
11-06 12:00 | Trek - Segafredo | Poppel, Boy van |
11-06 12:00 | Trek - Segafredo | Rast, Grégory |
11-06 12:00 | Trek - Segafredo | Reijnen, Kiel |
11-06 12:00 | UAE Team Emirates | Atapuma, Darwin |
11-06 12:00 | UAE Team Emirates | Consonni, Simone |
11-06 12:00 | UAE Team Emirates | Conti, Valerio |
11-06 12:00 | UAE Team Emirates | Costa, Rui |
11-06 12:00 | UAE Team Emirates | Kump, Marko |
11-06 12:00 | UAE Team Emirates | Modolo, Sacha |
11-06 12:00 | UAE Team Emirates | Mohoric, Matej |
11-06 12:00 | UAE Team Emirates | Petilli, Simone |
Usunięty z listy startowej
Data | Drużyna | Sportowcy |
---|---|---|
11-06 18:10 | CCC Sprandi Polkowice | Koch, Jonas |
11-06 18:10 | Team LottoNL - Jumbo | Lammertink, Steven |
Kliknij na 'Like' Jeśli chcesz otrzymywać zmiany listy startowej na facebooku.
Lista startowa Tour de Suisse stage 3
(Cykliści:
174) Zaczyna się w pon 12 cze 2017, 13:39
Te listy startowe są tworzone na podstawie informacji od organizacji wyścigu, oficjalnych federacji sportowych, drużyn i samych sportowców. Zweeler jako serwis postara się aktualizować listy startowe tak dobrze, jak to możliwe! Zweeler nie jest odpowiedzialny za błędy w liście startowej. Nie można dochodzić zadnych praw z powodu zaistniałych błędów!