SønderjyskE

Close
Informacje podstawowe
Imię: SønderjyskE
Płeć: mężczyzna
Narodowość: Dania
Drużyna: Without team

Filtruj wyniki

Rezultaty w grach Zweeler
GraRokMiejscePunkty
Monday League (Teams) 620261737
Monday League (Teams) 320261646
Monday League (Teams) 120261635
Danish Superliga (Teams) 22026938
Danish Superliga (Teams) 120261078
Sunday League (Teams) 3520262174
League Football (RtFT) 03-0520262174
Thursday League (Teams) 120261538
Saturday League (Teams) 30202617101
Sunday League (Teams) 2920261797
League Football (RtFT) 15-0320261797

Starty w nadchodzących grach

Brak startów w nadchodzących grach Zweeler