Dodany do listy startowej
Data | Drużyna | Sportowcy |
---|---|---|
22-11 03:27 | U23 | Cutsem, Senna Van |
22-11 03:27 | U23 | Pierens, Yente |
22-11 03:27 | U23 | Weatherill, William |
22-11 03:24 | Acrog - Pauwels Sauzen - Balen BC | Wyseure, Joran |
22-11 03:24 | Asfra Racing Team | Williams, Joe |
22-11 03:24 | BSV AdW Berlin | Möbis, Maximilian |
22-11 03:24 | Creafin - Fristads | Smets, Gert |
22-11 03:24 | Cycling Team Houtland-Westkust | Roelandt, Kenny |
22-11 03:24 | De Molenspurters Meulebeke | Verdonck, Andres |
22-11 03:24 | DL Chemicals - Ruwomat - Hikok | Willemyns, Mathieu |
22-11 03:24 | Elboka Cycling Team | Tormans, Siebe |
22-11 03:24 | Elite z/c | Barker, Felix |
22-11 03:24 | Elite z/c | Merveille, Jari |
22-11 03:24 | Elite z/c | Quintelier, Gianni |
22-11 03:24 | Kids Sport Promotion Belgium | Looveren, Joachim Van |
22-11 03:24 | Kids Sport Promotion Belgium | Pemen, Dolf |
22-11 03:24 | Proximus - Alphamotorhomes | Bussche, Wannes Vanden |
22-11 03:24 | Proximus - Alphamotorhomes | Vanluchene, Maxim |
22-11 03:24 | Tarteletto - Isorex | Uytdewilligen, Ingmar |
22-11 03:24 | Tarteletto - Isorex | Wuyts, Mathijs |
22-11 03:24 | U23 | Laet, Tomas De |
22-11 03:24 | U23 | Vliegen, Pieter-Jan |
22-11 03:24 | Young Cycling Talent Demer & Dijle | Meulemans, Lennert |
22-11 03:24 | Young Cycling Talent Demer & Dijle | Peers, Nick |
22-11 03:24 | Young Cycling Talent Demer & Dijle | Smissen, Lennick Van der |
22-11 03:19 | AA Drink Jongerenteam | Jordens, Jarno |
22-11 03:19 | Acrog - Pauwels Sauzen - Balen BC | Lemmens, Sander |
22-11 03:19 | Aevolo | Hecht, Gage |
22-11 03:19 | Crabbé Toitures - CC Chevigny | Vet, Sander De |
22-11 03:19 | Creafin - Fristads | Bosmans, Wietse |
22-11 03:19 | CT Keukens Buysse Knesselare | Bock, Jelle De |
22-11 03:19 | CT Keukens Buysse Knesselare | Bock, Yoni De |
22-11 03:19 | Cyclocross Team - MJ Wood | Alderweireld, Robin |
22-11 03:19 | De Ware Wielerliefhebbers | Goosen, Wouter |
22-11 03:19 | Elite z/c | Torres, Javier |
22-11 03:19 | Elite z/c | Torres, Jesús |
22-11 03:19 | Kids Sport Promotion Belgium | Smet, Nicolas De |
22-11 03:19 | Koninklijke Edegem Bicycle Club | Meyer, Senne De |
22-11 03:19 | Orange Babies Cycling Team | Artz, Bart |
22-11 03:19 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Ferdinande, Anton |
22-11 03:19 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Vandebosch, Victor |
22-11 03:19 | Proximus - Alphamotorhomes | Hendrikx, Mees |
22-11 03:19 | Stappenbelt Specialized Racing | Dijke, Mick van |
22-11 03:19 | Tarteletto - Isorex | Bonne, Jenko |
22-11 03:19 | Tarteletto - Isorex | Mein, Thomas |
22-11 03:19 | Tarteletto - Isorex | Sefa, Ylber |
22-11 03:19 | Tarteletto - Isorex | Smet, Thibaut De |
22-11 03:19 | TCCX | Cloutier, Tyler |
22-11 03:19 | Trinity Racing | Mason, Cameron |
22-11 03:19 | VDB Cycling Team | Broeck, Arno Van den |
22-11 03:19 | Vetrapo Cycling Team | Clauwaert, Maarten |
22-11 03:19 | Wieler-Event | Wit, Edwin De |
22-11 03:15 | Asfra Racing Team | Compernolle, Jason Van |
22-11 03:15 | Asfra Racing Team | Compernolle, Kenneth Van |
22-11 03:15 | Corendon - Circus | Poel, Mathieu van der |
22-11 03:15 | Creafin - Fristads | Liessens, Jarno |
22-11 03:15 | Creafin - Fristads | Merlier, Tim |
22-11 03:15 | Creafin - Fristads | Vermeersch, Gianni |
22-11 03:15 | CT Keukens Buysse Knesselare | Tielen, Dario |
22-11 03:15 | Elboka Cycling Team | Koyen, Niels |
22-11 03:15 | Entente Cycliste de Wallonie | Oger, Vincent |
22-11 03:15 | Group Hens - Maes Containers | Baestaens, Vincent |
22-11 03:15 | Orange Babies Cycling Team | Godrie, Stan |
22-11 03:15 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Adams, Jens |
22-11 03:15 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Iserbyt, Eli |
22-11 03:15 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Peeters, Yannick |
22-11 03:15 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Soete, Daan |
22-11 03:15 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Sweeck, Diether |
22-11 03:15 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Sweeck, Laurens |
22-11 03:15 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Vanthourenhout, Dieter |
22-11 03:15 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Vanthourenhout, Michael |
22-11 03:15 | Team Teika - GSport - BH | Orts, Felipe |
22-11 03:15 | Telenet - Baloise Lions | Aernouts, Jim |
22-11 03:15 | Telenet - Baloise Lions | Aerts, Toon |
22-11 03:15 | Telenet - Baloise Lions | Hermans, Quinten |
22-11 03:15 | Trinity Racing | Pidcock, Tom |
sportowcy nie zostali usunięci z listy startowej
Kliknij na 'Like' Jeśli chcesz otrzymywać zmiany listy startowej na facebooku.
Lista startowa Ambiancecross Wachtebeke
To jest wstępna lista startowa.
(Cykliści:
76) Zaczyna się w sob 23 lis 2019, 15:00
|
|
|
| |||||||||||||||
|
|
|
| |||||||||||||||
|
|
|
| |||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
|
| |||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
|
| |||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
|
|
Te listy startowe są tworzone na podstawie informacji od organizacji wyścigu, oficjalnych federacji sportowych, drużyn i samych sportowców. Zweeler jako serwis postara się aktualizować listy startowe tak dobrze, jak to możliwe! Zweeler nie jest odpowiedzialny za błędy w liście startowej. Nie można dochodzić zadnych praw z powodu zaistniałych błędów!