Dodany do listy startowej
Data | Drużyna | Sportowcy |
---|---|---|
02-11 12:44 | Orange Babies Cycling Team | Agterberg, Kyle |
02-11 12:39 | Elite z/c | Quintelier, Gianni |
02-11 12:39 | Pedal On | MacLeod, Callum |
02-11 12:39 | U23 | Krasts, Alekss |
02-11 12:39 | U23 | Mörtsell Rörfors, Lukas |
02-11 12:39 | U23 | Swadling, James |
02-11 12:39 | U23 | Vandesompel, Cedric |
02-11 12:29 | Acrog - Pauwels Sauzen - Balen BC | Vrachten, Arne |
02-11 12:29 | Acrog - Pauwels Sauzen - Balen BC | Wyseure, Joran |
02-11 12:29 | Asfra Racing Team | Compernolle, Kenneth Van |
02-11 12:29 | Asfra Racing Team | Williams, Joe |
02-11 12:29 | Callant - Doltcini | Ronhaar, Pim |
02-11 12:29 | Corendon - Circus | Benoist, Antoine |
02-11 12:29 | Corendon - Circus | Tulett, Ben |
02-11 12:29 | Creafin - Fristads | Wouters, Sieben |
02-11 12:29 | Crossladen.Fidlock Racing | Paul, Felix |
02-11 12:29 | CRT Cykelklubb | Östlund, Jonatan |
02-11 12:29 | Cycling Racing Team | Nilsson, Elias |
02-11 12:29 | Cycling Team Houtland-Westkust | Roelandt, Kenny |
02-11 12:29 | Cyclocross Team - MJ Wood | Alderweireld, Robin |
02-11 12:29 | De Molenspurters Meulebeke | Verdonck, Andres |
02-11 12:29 | DL Chemicals - Ruwomat - Hikok | Willemyns, Mathieu |
02-11 12:29 | E-Power/Bakker Racing | Groenen, Klaas |
02-11 12:29 | E-Power/Bakker Racing | Uptegrove, Pete |
02-11 12:29 | Elite z/c | Judelson, Max |
02-11 12:29 | Grit World Racing | Juiliano, Andrew |
02-11 12:29 | Group Hens - Maes Containers | Baestaens, Vincent |
02-11 12:29 | Loftus Tours | Middlemiss, Ryan |
02-11 12:29 | Mijn BAD - Liv/Giant Offroad Team | Bakx, Kelvin |
02-11 12:29 | Orange Babies Cycling Team | Artz, Bart |
02-11 12:29 | Orange Babies Cycling Team | Godrie, Stan |
02-11 12:29 | Orange Babies Cycling Team | Heijden, Maik van der |
02-11 12:29 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Bellens, Jarno |
02-11 12:29 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Camps, Jelle |
02-11 12:29 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Debeir, Arno |
02-11 12:29 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Ferdinande, Anton |
02-11 12:29 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Kopecký, Tomas |
02-11 12:29 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Vandebosch, Toon |
02-11 12:29 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Vandebosch, Victor |
02-11 12:29 | Proximus - Alphamotorhomes | Hendrikx, Mees |
02-11 12:29 | Selle Italia - Guerciotti - Elite | Dorigoni, Jakob |
02-11 12:29 | Tarteletto - Isorex | Bonne, Jenko |
02-11 12:29 | Tarteletto - Isorex | Kuypers, Gerben |
02-11 12:29 | TCCX | Cloutier, Tyler |
02-11 12:29 | Team Sunweb | Arensman, Thymen |
02-11 12:29 | Telenet - Baloise Lions | Aerts, Thijs |
02-11 12:29 | Telenet - Baloise Lions | Bekaert, Yentl |
02-11 12:29 | Telenet - Baloise Lions | Goeman, Andreas |
02-11 12:29 | Toyoframe | Takenouchi, Yu |
02-11 12:29 | Trinity Racing | Mason, Cameron |
02-11 12:29 | U23 | Meeussen, Witse |
02-11 12:29 | U23 | Vliegen, Pieter-Jan |
02-11 12:29 | VDB Cycling Team | Broeck, Arno Van den |
02-11 12:29 | Vetrapo Cycling Team | Clauwaert, Maarten |
02-11 12:29 | Vetrapo Cycling Team | Tielen, Dario |
02-11 12:29 | VZW Wieler-Event | Wit, Edwin De |
02-11 12:29 | Wheelbase Castelli MGD | Loftus, Tyla |
02-11 12:29 | Young Cycling Talent Demer & Dijle | Leaerts, Yelle |
31-10 14:55 | Corendon - Circus | Meeusen, Tom |
31-10 14:55 | Corendon - Circus | Meisen, Marcel |
31-10 14:55 | Corendon - Circus | Poel, David van der |
31-10 14:55 | Creafin - Fristads | Kielich, Timo |
31-10 14:55 | Creafin - Fristads | Merlier, Tim |
31-10 14:55 | Creafin - Fristads | Turner, Ben |
31-10 14:55 | Creafin - Fristads | Vermeersch, Gianni |
31-10 14:55 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Adams, Jens |
31-10 14:55 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Iserbyt, Eli |
31-10 14:55 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Kamp, Ryan |
31-10 14:55 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Soete, Daan |
31-10 14:55 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Sweeck, Diether |
31-10 14:55 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Sweeck, Laurens |
31-10 14:55 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Vanthourenhout, Michael |
31-10 14:55 | Tarteletto - Isorex | Mein, Thomas |
31-10 14:55 | Team Sunweb | Nieuwenhuis, Joris |
31-10 14:55 | Telenet - Baloise Lions | Aerts, Toon |
31-10 14:55 | Telenet - Baloise Lions | Haar, Lars van der |
31-10 14:55 | Telenet - Baloise Lions | Hermans, Quinten |
31-10 14:55 | Telenet - Baloise Lions | Kessel, Corné van |
31-10 14:55 | Trinity Racing | Pidcock, Tom |
31-10 01:46 | Corendon - Circus | Poel, Mathieu van der |
sportowcy nie zostali usunięci z listy startowej
Kliknij na 'Like' Jeśli chcesz otrzymywać zmiany listy startowej na facebooku.
Lista startowa Superprestige Ruddervoorde
To jest wstępna lista startowa.
(Cykliści:
80) Zaczyna się w nie 3 lis 2019, 15:00
Te listy startowe są tworzone na podstawie informacji od organizacji wyścigu, oficjalnych federacji sportowych, drużyn i samych sportowców. Zweeler jako serwis postara się aktualizować listy startowe tak dobrze, jak to możliwe! Zweeler nie jest odpowiedzialny za błędy w liście startowej. Nie można dochodzić zadnych praw z powodu zaistniałych błędów!