Zwcięzcy Zweeler!

Fantasy Champions League 6 - 1

  1. Ajacied94: € 110,44
  2. JFX-Laibach: € 29,23
  3. haboka: € 22,74
  4. Gvdw: € 16,24
  5. kobalov: € 16,24
  6. JKemps: € 16,24
green-box
Dodany do listy startowej
DataDrużynaSportowcy
04-10 18:33Tarteletto - IsorexBoucher, David
04-10 18:33Tarteletto - IsorexDingenen, Jordi Van
04-10 18:33Tarteletto - IsorexTzortzakis, Polychronis
04-10 18:32Leopard Pro CyclingKluckers, Arthur
04-10 18:30Team CibelDebruyne, Glenn
04-10 18:28Team Arkéa - SamsicDelaplace, Anthony
04-10 18:28Team Arkéa - SamsicJarnet, Maxime
04-10 18:27Sport Vlaanderen - BaloisePoucke, Aaron Van
04-10 18:26Riwal Readynez Cycling TeamBrøchner, Nicolai
04-10 18:26Riwal Readynez Cycling TeamKron, Andreas
04-10 18:26Roompot - CharlesDuijn, Huub
04-10 18:26Roompot - CharlesSchip, Jan-Willem van
04-10 18:26Roompot - CharlesSteels, Stijn
04-10 18:24Rally UHC CyclingMagner, Ty
04-10 18:23Israel Cycling AcademyDunne, Conor
04-10 18:23Israel Cycling AcademyMinali, Riccardo
04-10 18:23Israel Cycling AcademySchreurs, Hamish
04-10 18:21Euskadi Basque Country - MuriasBarrenetxea, Ander
04-10 18:21Euskadi Basque Country - MuriasBerrade, Urko
04-10 18:21Euskadi Basque Country - MuriasIturria, Mikel
04-10 18:19Corendon - CircusMerlier, Tim
04-10 18:19Corendon - CircusTrijp, Maarten van
04-10 18:18Deceuninck - Quick-StepHonoré, Mikkel
04-10 18:16CCC TeamMareczko, Jakub
04-10 18:16Lotto SoudalCampenaerts, Victor
03-10 23:25Leopard Pro CyclingBurke, Jack
03-10 23:23Cofidis Solutions CréditsClaeys, Dimitri
03-10 22:58Trek - SegafredoDebeaumarché, Nicolas
02-10 13:50Cycling Team Wallonie-BruxellesRobeet, Ludovic
02-10 13:50Leopard Pro CyclingRekita, Szymon
02-10 13:50Rally UHC CyclingCoté, Pier-André
02-10 13:50Rally UHC CyclingDal-Cin, Matteo
02-10 13:50Rally UHC CyclingVos, Adam de
02-10 13:50Tarteletto - IsorexBrande, Julien Van den
02-10 13:50Tarteletto - IsorexBreussegem, Elias Van
02-10 13:50Tarteletto - IsorexJoseph, Thomas
02-10 13:50Tarteletto - IsorexRooze, Niels De
02-10 13:50Tarteletto - IsorexSefa, Ylber
02-10 13:50Tarteletto - IsorexStockman, Michiel
02-10 13:50Tarteletto - IsorexVantomme, Maxime
02-10 13:48IAM ExcelsiorDavis, Corey
02-10 13:48IAM ExcelsiorLienhard, Fabian
02-10 13:48IAM ExcelsiorPage, Dylan
02-10 13:48IAM ExcelsiorPellaud, Simon
02-10 13:48IAM ExcelsiorQuincey, Scott
02-10 13:48IAM ExcelsiorRappo, Anthony
02-10 13:48IAM ExcelsiorSchäppi, Martin
02-10 13:48Leopard Pro CyclingHeiderscheid, Colin
02-10 13:48Leopard Pro CyclingKrieger, Alexander
02-10 13:48Leopard Pro CyclingMaas, Jan
02-10 13:48Leopard Pro CyclingMaciejuk, Filip
02-10 13:48Leopard Pro CyclingPons, Gaëtan
02-10 13:48Leopard Pro CyclingSpengler, Mario
01-10 23:30Sport Vlaanderen - BaloiseHecke, Preben Van
01-10 23:30Sport Vlaanderen - BaloiseNoppe, Christophe
30-09 19:42AG2R La MondialeBagdonas, Gediminas
30-09 19:42AG2R La MondialeDillier, Silvan
30-09 19:42AG2R La MondialeDuval, Julien
30-09 19:42AG2R La MondialeGougeard, Alexis
30-09 19:42AG2R La MondialeJullien, Anthony
30-09 19:42AG2R La MondialeNaesen, Oliver
30-09 19:42AG2R La MondialeVandenbergh, Stijn
30-09 19:42CCC TeamCerný, Josef
30-09 19:42CCC TeamGeschke, Simon
30-09 19:42CCC TeamGradek, Kamil
30-09 19:42CCC TeamHoecke, Gijs Van
30-09 19:42CCC TeamKeirsbulck, Guillaume Van
30-09 19:42CCC TeamKoch, Jonas
30-09 19:42CCC TeamVentoso, Francisco
30-09 19:42Cofidis Solutions CréditsFortin, Filippo
30-09 19:42Cofidis Solutions CréditsHofstetter, Hugo
30-09 19:42Cofidis Solutions CréditsLerberghe, Bert Van
30-09 19:42Cofidis Solutions CréditsMathis, Marco
30-09 19:42Cofidis Solutions CréditsVanbilsen, Kenneth
30-09 19:42Cofidis Solutions CréditsViviani, Attilio
30-09 19:42Cofidis Solutions CréditsWaeytens, Zico
30-09 19:42Corendon - CircusBondt, Dries De
30-09 19:42Corendon - CircusDevolder, Stijn
30-09 19:42Corendon - CircusHansen, Lasse Norman
30-09 19:42Corendon - CircusJans, Roy
30-09 19:42Corendon - CircusJanssens, Jimmy
30-09 19:42Corendon - CircusRickaert, Jonas
30-09 19:42Corendon - CircusVergaerde, Otto
30-09 19:42Cycling Team Wallonie-BruxellesLiepiņš, Emīls
30-09 19:42Cycling Team Wallonie-BruxellesMolly, Kenny
30-09 19:42Cycling Team Wallonie-BruxellesMortier, Julien
30-09 19:42Cycling Team Wallonie-BruxellesNõmmela, Aksel
30-09 19:42Cycling Team Wallonie-BruxellesSix, Franklin
30-09 19:42Cycling Team Wallonie-BruxellesSpengler, Lukas
30-09 19:42Cycling Team Wallonie-BruxellesTaminiaux, Lionel
30-09 19:42Deceuninck - Quick-StepAsgreen, Kasper
30-09 19:42Deceuninck - Quick-StepHodeg, Alvaro
30-09 19:42Deceuninck - Quick-StepKeisse, Iljo
30-09 19:42Deceuninck - Quick-StepMartinelli, Davide
30-09 19:42Deceuninck - Quick-StepSénéchal, Florian
30-09 19:42Deceuninck - Quick-StepSteimle, Jannik
30-09 19:42Deceuninck - Quick-StepVakoč, Petr
30-09 19:42Euskadi Basque Country - MuriasAristi, Mikel
30-09 19:42Euskadi Basque Country - MuriasBarthe, Cyril
30-09 19:42Euskadi Basque Country - MuriasIrizar, Julen
30-09 19:42Euskadi Basque Country - MuriasRodríguez, Sergio
30-09 19:42Euskadi Basque Country - MuriasSamitier, Sergio
30-09 19:42Euskadi Basque Country - MuriasSanz, Enrique
30-09 19:42Euskadi Basque Country - MuriasUdondo, Gotzon
30-09 19:42Israel Cycling AcademyAsbroeck, Tom Van
30-09 19:42Israel Cycling AcademyBarbier, Rudy
30-09 19:42Israel Cycling AcademyBoivin, Guillaume
30-09 19:42Israel Cycling AcademyCarisey, Clément
30-09 19:42Israel Cycling AcademyDempster, Zakkari
30-09 19:42Israel Cycling AcademyRäim, Mihkel
30-09 19:42Israel Cycling AcademySagiv, Guy
30-09 19:42Lotto SoudalDewulf, Stan
30-09 19:42Lotto SoudalFrison, Frederik
30-09 19:42Lotto SoudalGoethem, Brian van
30-09 19:42Lotto SoudalKeukeleire, Jens
30-09 19:42Lotto SoudalMaes, Nikolas
30-09 19:42Lotto SoudalWallays, Jelle
30-09 19:42Lotto SoudalWouters, Enzo
30-09 19:42Rally UHC CyclingCarpenter, Robin
30-09 19:42Rally UHC CyclingJoyce, Colin
30-09 19:42Rally UHC CyclingMannion, Gavin
30-09 19:42Rally UHC CyclingMurphy, John
30-09 19:42Rally UHC CyclingMurphy, Kyle
30-09 19:42Rally UHC CyclingOronte, Emerson
30-09 19:42Riwal Readynez Cycling TeamEriksson, Lucas
30-09 19:42Riwal Readynez Cycling TeamKamp, Alexander
30-09 19:42Riwal Readynez Cycling TeamLunke, Sindre
30-09 19:42Riwal Readynez Cycling TeamQuaade, Rasmus
30-09 19:42Riwal Readynez Cycling TeamStokbro Nielsen, Andreas
30-09 19:42Riwal Readynez Cycling TeamVeyhe, Torkil
30-09 19:42Riwal Readynez Cycling TeamVinjebo, Emil
30-09 19:42Roompot - CharlesAsselman, Jesper
30-09 19:42Roompot - CharlesBie, Sean De
30-09 19:42Roompot - CharlesBoom, Lars
30-09 19:42Roompot - CharlesLeysen, Senne
30-09 19:42Roompot - CharlesLijke, Nick van der
30-09 19:42Roompot - CharlesLivyns, Arjen
30-09 19:42Roompot - CharlesRiesebeek, Oscar
30-09 19:42Sport Vlaanderen - BaloiseAllegaert, Piet
30-09 19:42Sport Vlaanderen - BaloiseCapiot, Amaury
30-09 19:42Sport Vlaanderen - BaloiseDeclercq, Benjamin
30-09 19:42Sport Vlaanderen - BaloiseDeltombe, Kevin
30-09 19:42Sport Vlaanderen - BaloisePlanckaert, Edward
30-09 19:42Sport Vlaanderen - BaloisePlanckaert, Emiel
30-09 19:42Sport Vlaanderen - BaloiseWarlop, Jordi
30-09 19:42Team Arkéa - SamsicDaniel, Maxime
30-09 19:42Team Arkéa - SamsicLecamus-Lambert, Florentin
30-09 19:42Team Arkéa - SamsicRiou, Alan
30-09 19:42Team Arkéa - SamsicRusso, Clément
30-09 19:42Team Arkéa - SamsicSwift, Connor
30-09 19:42Team Arkéa - SamsicWagner, Robert
30-09 19:42Team Arkéa - SamsicWelten, Bram
30-09 19:42Team CibelDeprez, Tuur
30-09 19:42Team CibelDieleman, Michiel
30-09 19:42Team CibelEyskens, Jeroen
30-09 19:42Team CibelMarchand, Gianni
30-09 19:42Team CibelRaymackers, Cédric
30-09 19:42Team CibelRelaes, Jacob
30-09 19:42Team CibelReynaerts, Wim
30-09 19:42Total Direct EnergieBonifazio, Niccolò
30-09 19:42Total Direct EnergieCardis, Romain
30-09 19:42Total Direct EnergieGaudin, Damien
30-09 19:42Total Direct EnergieLigthart, Pim
30-09 19:42Total Direct EnergiePetit, Adrien
30-09 19:42Total Direct EnergiePichot, Alexandre
30-09 19:42Total Direct EnergieTulik, Angelo
30-09 19:42Trek - SegafredoBeppu, Fumiyuki
30-09 19:42Trek - SegafredoKirsch, Alex
30-09 19:42Trek - SegafredoKort, Koen de
30-09 19:42Trek - SegafredoMullen, Ryan
30-09 19:42Trek - SegafredoPedersen, Mads
30-09 19:42Trek - SegafredoStuyven, Jasper
30-09 19:42Trek - SegafredoTheuns, Edward
30-09 19:42Vital Concept - B&B HotelsBagot, Yoann
30-09 19:42Vital Concept - B&B HotelsBoeckmans, Kris
30-09 19:42Vital Concept - B&B HotelsErmenault, Corentin
30-09 19:42Vital Concept - B&B HotelsGarel, Adrien
30-09 19:42Vital Concept - B&B HotelsGenechten, Jonas Van
30-09 19:42Vital Concept - B&B HotelsLammertink, Steven
30-09 19:42Vital Concept - B&B HotelsLecroq, Jérémy
30-09 19:42Wanty - Gobert Cycling TeamBeullens, Cedric
30-09 19:42Wanty - Gobert Cycling TeamDevriendt, Tom
30-09 19:42Wanty - Gobert Cycling TeamDupont, Timothy
30-09 19:42Wanty - Gobert Cycling TeamGendt, Aimé De
30-09 19:42Wanty - Gobert Cycling TeamMelsen, Kevin Van
30-09 19:42Wanty - Gobert Cycling TeamTrondsen, Trond Håkon
30-09 19:42Wanty - Gobert Cycling TeamWinter, Ludwig De
Usunięty z listy startowej
DataDrużynaSportowcy
04-10 18:33Tarteletto - IsorexBrande, Julien Van den
04-10 18:33Tarteletto - IsorexBreussegem, Elias Van
04-10 18:33Tarteletto - IsorexJoseph, Thomas
04-10 18:33Tarteletto - IsorexSefa, Ylber
04-10 18:33Tarteletto - IsorexVantomme, Maxime
04-10 18:32Leopard Pro CyclingPons, Gaëtan
04-10 18:31IAM ExcelsiorQuincey, Scott
04-10 18:30Team CibelDieleman, Michiel
04-10 18:30Team CibelRelaes, Jacob
04-10 18:28Team Arkéa - SamsicDaniel, Maxime
04-10 18:28Team Arkéa - SamsicWelten, Bram
04-10 18:27Sport Vlaanderen - BaloiseWarlop, Jordi
04-10 18:26Roompot - CharlesBie, Sean De
04-10 18:26Roompot - CharlesLijke, Nick van der
04-10 18:26Riwal Readynez Cycling TeamVeyhe, Torkil
04-10 18:26Riwal Readynez Cycling TeamKamp, Alexander
04-10 18:24Rally UHC CyclingCarpenter, Robin
04-10 18:24Rally UHC CyclingDal-Cin, Matteo
04-10 18:24Rally UHC CyclingOronte, Emerson
04-10 18:23Israel Cycling AcademyBoivin, Guillaume
04-10 18:23Israel Cycling AcademyRäim, Mihkel
04-10 18:23Israel Cycling AcademyDempster, Zakkari
04-10 18:21Euskadi Basque Country - MuriasBarthe, Cyril
04-10 18:21Euskadi Basque Country - MuriasSanz, Enrique
04-10 18:21Euskadi Basque Country - MuriasUdondo, Gotzon
04-10 18:21Euskadi Basque Country - MuriasSamitier, Sergio
04-10 18:19Corendon - CircusRickaert, Jonas
04-10 18:19Corendon - CircusDevolder, Stijn
04-10 18:18Deceuninck - Quick-StepAsgreen, Kasper
04-10 18:16CCC TeamGeschke, Simon
04-10 13:41Roompot - CharlesBoom, Lars
04-10 11:47Lotto SoudalWouters, Enzo
03-10 23:25Leopard Pro CyclingMaas, Jan
03-10 23:23Cofidis Solutions CréditsVanbilsen, Kenneth
03-10 22:58Trek - SegafredoKort, Koen de
02-10 13:50Cycling Team Wallonie-BruxellesMolly, Kenny
02-10 13:50Rally UHC CyclingJoyce, Colin
02-10 13:50Rally UHC CyclingMannion, Gavin
01-10 23:30Sport Vlaanderen - BaloisePlanckaert, Emiel
01-10 23:30Sport Vlaanderen - BaloiseDeclercq, Benjamin
Kliknij na 'Like' Jeśli chcesz otrzymywać zmiany listy startowej na facebooku.

Lista startowa Tour de l'Eurométropole

Aktualizacja z 04-10, godz. 18:33: Lista startowa jest finalna!

(Cykliści: 147) Zaczyna się w sob. 5 paź 2019, 13:05

Te listy startowe są tworzone na podstawie informacji od organizacji wyścigu, oficjalnych federacji sportowych, drużyn i samych sportowców. Zweeler jako serwis postara się aktualizować listy startowe tak dobrze, jak to możliwe! Zweeler nie jest odpowiedzialny za błędy w liście startowej. Nie można dochodzić zadnych praw z powodu zaistniałych błędów!