Dodany do listy startowej
Data | Drużyna | Sportowcy |
---|---|---|
30-04 17:10 | Gazprom - RusVelo | Firsanov, Sergey |
30-04 17:10 | Gazprom - RusVelo | Lagutin, Sergey |
30-04 17:10 | Roompot - Nederlandse Loterij | Gerts, Floris |
30-04 17:10 | Team Fortuneo - Samsic | Ledanois, Kevin |
30-04 17:10 | Team Fortuneo - Samsic | Moinard, Amaël |
30-04 17:10 | Team Katusha Alpecin | Kittel, Marcel |
30-04 17:10 | Verandas Willems - Crelan | Steels, Stijn |
30-04 16:17 | Team Dimension Data | Dlamini, Nic |
30-04 15:41 | Lotto Soudal | Shaw, James |
30-04 15:41 | Lotto Soudal | Wouters, Enzo |
30-04 13:16 | Aqua Blue Sport | Brammeier, Matt |
30-04 11:12 | Wanty - Groupe Gobert | Antonini, Simone |
30-04 11:12 | Wanty - Groupe Gobert | Backaert, Frederik |
30-04 11:12 | Wanty - Groupe Gobert | Baugnies, Jérôme |
30-04 11:12 | Wanty - Groupe Gobert | Eiking, Odd Christian |
30-04 11:12 | Wanty - Groupe Gobert | Pasqualon, Andrea |
30-04 11:12 | Wanty - Groupe Gobert | Smith, Dion |
30-04 11:12 | Wanty - Groupe Gobert | Vanspeybrouck, Pieter |
30-04 01:38 | Trek - Segafredo | Daniel, Greg |
30-04 01:38 | Trek - Segafredo | Gogl, Michael |
29-04 23:30 | Bahrain - Merida | Agnoli, Valerio |
29-04 23:30 | Bahrain - Merida | Gasparotto, Enrico |
29-04 01:28 | Quick-Step Floors | Lampaert, Yves |
29-04 01:27 | CCC Sprandi Polkowice | Antunes, Amaro |
29-04 01:27 | CCC Sprandi Polkowice | Kump, Marko |
29-04 01:27 | CCC Sprandi Polkowice | Owsian, Lukasz |
29-04 01:27 | CCC Sprandi Polkowice | Paluta, Michał |
29-04 01:27 | CCC Sprandi Polkowice | Stosz, Patryk |
28-04 10:01 | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | Hatsuyama, Sho |
26-04 19:14 | Team Dimension Data | Boasson Hagen, Edvald |
26-04 19:14 | Team Dimension Data | Dougall, Nic |
26-04 19:14 | Team Dimension Data | Ghebreigzabhier, Amanuel |
26-04 19:14 | Team Dimension Data | Kudus, Merhawi |
26-04 19:14 | Team Dimension Data | Pauwels, Serge |
26-04 19:14 | Team Dimension Data | Slagter, Tom-Jelte |
26-04 19:14 | Team Dimension Data | Thomson, Jay |
26-04 19:11 | WB Aqua Protect Veranclassic | Deruette, Thomas |
26-04 19:06 | CCC Sprandi Polkowice | Koch, Jonas |
26-04 19:06 | CCC Sprandi Polkowice | Tratnik, Jan |
26-04 19:06 | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | Grosu, Eduard |
26-04 18:58 | Bora - Hansgrohe | Kennaugh, Peter |
26-04 18:58 | Bora - Hansgrohe | Poljanski, Pawel |
26-04 18:58 | Bora - Hansgrohe | Saramotins, Aleksejs |
26-04 18:56 | AG2R La Mondiale | Gallopin, Tony |
26-04 15:20 | Cofidis Solutions Crédits | Simon, Julien |
26-04 15:20 | Cofidis Solutions Crédits | Teklehaimanot, Daniel |
20-04 20:39 | Team Fortuneo - Samsic | Bonnamour, Franck |
20-04 20:39 | Team Fortuneo - Samsic | Delaplace, Anthony |
20-04 20:39 | Team Fortuneo - Samsic | Feillu, Brice |
20-04 20:39 | Team Fortuneo - Samsic | Fonseca, Armindo |
20-04 20:39 | Team Fortuneo - Samsic | Gérard, Arnaud |
20-04 20:39 | Team Fortuneo - Samsic | Lunke, Sindre |
20-04 20:39 | Team Fortuneo - Samsic | Vachon, Florian |
20-04 20:38 | Verandas Willems - Crelan | Bie, Sean De |
20-04 20:38 | Verandas Willems - Crelan | Bondt, Dries De |
20-04 20:38 | Verandas Willems - Crelan | Duijn, Huub |
20-04 20:38 | Verandas Willems - Crelan | Livyns, Arjen |
20-04 20:38 | Verandas Willems - Crelan | Tanner, David |
20-04 20:38 | Verandas Willems - Crelan | Waeytens, Zico |
20-04 20:38 | Verandas Willems - Crelan | Witte, Matthias De |
20-04 20:37 | Gazprom - RusVelo | Arslanov, Ildar |
20-04 20:37 | Gazprom - RusVelo | Boev, Igor |
20-04 20:37 | Gazprom - RusVelo | Kozonchuk, Dmitriy |
20-04 20:37 | Gazprom - RusVelo | Kurianov, Stepan |
20-04 20:37 | Gazprom - RusVelo | Nych, Artem |
20-04 20:37 | Gazprom - RusVelo | Shilov, Sergey |
20-04 20:37 | Gazprom - RusVelo | Trusov, Nikolay |
20-04 20:37 | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | Canola, Marco |
20-04 20:37 | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | Cima, Damiano |
20-04 20:37 | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | Cima, Imerio |
20-04 20:37 | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | Kobayashi, Marino |
20-04 20:37 | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | Lobato, Juan José |
20-04 20:37 | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | Marangoni, Alan |
20-04 20:37 | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | Tizza, Marco |
20-04 20:36 | Aqua Blue Sport | Dunne, Conor |
20-04 20:36 | Aqua Blue Sport | Fenn, Andrew |
20-04 20:36 | Aqua Blue Sport | Gate, Aaron |
20-04 20:36 | Aqua Blue Sport | Hansen, Lasse Norman |
20-04 20:36 | Aqua Blue Sport | Koning, Peter |
20-04 20:36 | Aqua Blue Sport | Kreder, Michel |
20-04 20:36 | Aqua Blue Sport | Pedersen, Casper |
20-04 20:36 | WB Aqua Protect Veranclassic | Jules, Justin |
20-04 20:36 | WB Aqua Protect Veranclassic | Kirsch, Alex |
20-04 20:36 | WB Aqua Protect Veranclassic | Mortier, Julien |
20-04 20:36 | WB Aqua Protect Veranclassic | Peyskens, Dimitri |
20-04 20:36 | WB Aqua Protect Veranclassic | Spengler, Lukas |
20-04 20:36 | WB Aqua Protect Veranclassic | Vantomme, Maxime |
20-04 20:36 | WB Aqua Protect Veranclassic | Warnier, Antoine |
20-04 20:35 | UAE Team Emirates | Bystrøm, Sven Erik |
20-04 20:35 | UAE Team Emirates | Consonni, Simone |
20-04 20:35 | UAE Team Emirates | Ferrari, Roberto |
20-04 20:35 | UAE Team Emirates | Ganna, Filippo |
20-04 20:35 | UAE Team Emirates | Kristoff, Alexander |
20-04 20:35 | UAE Team Emirates | Riabushenko, Alexandr |
20-04 20:35 | UAE Team Emirates | Troia, Oliviero |
20-04 20:34 | Team Sunweb | Bauhaus, Phil |
20-04 20:34 | Team Sunweb | Fröhlinger, Johannes |
20-04 20:34 | Team Sunweb | Geschke, Simon |
20-04 20:34 | Team Sunweb | Hindley, Jai |
20-04 20:34 | Team Sunweb | Matthews, Michael |
20-04 20:34 | Team Sunweb | Theuns, Edward |
20-04 20:34 | Team Sunweb | Walscheid, Max |
20-04 20:34 | Trek - Segafredo | Beppu, Fumiyuki |
20-04 20:34 | Trek - Segafredo | Bernard, Julien |
20-04 20:34 | Trek - Segafredo | Conci, Nicola |
20-04 20:34 | Trek - Segafredo | Frame, Alex |
20-04 20:34 | Trek - Segafredo | Poppel, Boy van |
20-04 20:34 | Trek - Segafredo | Rast, Grégory |
20-04 20:33 | Quick-Step Floors | Declercq, Tim |
20-04 20:33 | Quick-Step Floors | Gaviria, Fernando |
20-04 20:33 | Quick-Step Floors | Jakobsen, Fabio |
20-04 20:33 | Quick-Step Floors | Martinelli, Davide |
20-04 20:33 | Quick-Step Floors | Plus, Laurens De |
20-04 20:33 | Quick-Step Floors | Richeze, Maximiliano |
20-04 20:33 | Quick-Step Floors | Serry, Pieter |
20-04 20:33 | Team Katusha Alpecin | Cras, Steff |
20-04 20:33 | Team Katusha Alpecin | Kišerlovski, Robert |
20-04 20:33 | Team Katusha Alpecin | Mathis, Marco |
20-04 20:33 | Team Katusha Alpecin | Politt, Nils |
20-04 20:33 | Team Katusha Alpecin | Smit, Willie |
20-04 20:33 | Team Katusha Alpecin | Spilak, Simon |
20-04 20:33 | Team Katusha Alpecin | Zabel, Rick |
20-04 20:32 | Lotto Soudal | Frison, Frederik |
20-04 20:32 | Lotto Soudal | Greipel, André |
20-04 20:32 | Lotto Soudal | Hofland, Moreno |
20-04 20:32 | Lotto Soudal | Lambrecht, Bjorg |
20-04 20:32 | Lotto Soudal | Mertz, Rémy |
20-04 20:32 | Lotto Soudal | Naesen, Lawrence |
20-04 20:32 | Lotto Soudal | Sieberg, Marcel |
20-04 20:31 | Bahrain - Merida | Arashiro, Yukiya |
20-04 20:31 | Bahrain - Merida | Bole, Grega |
20-04 20:31 | Bahrain - Merida | Božič, Borut |
20-04 20:31 | Bahrain - Merida | Feng, Chun Kai |
20-04 20:31 | Bahrain - Merida | García Cortina, Iván |
20-04 20:31 | Bahrain - Merida | Pibernik, Luka |
20-04 20:31 | Bahrain - Merida | Wang, Meiyin |
20-04 20:31 | Bora - Hansgrohe | Ackermann, Pascal |
20-04 20:31 | Bora - Hansgrohe | Bennett, Sam |
20-04 20:31 | Bora - Hansgrohe | Buchmann, Emanuel |
20-04 20:31 | Bora - Hansgrohe | Mühlberger, Gregor |
20-04 20:31 | Bora - Hansgrohe | Pfingsten, Christoph |
20-04 20:31 | Bora - Hansgrohe | Schillinger, Andreas |
20-04 20:29 | Roompot - Nederlandse Loterij | Ariesen, Tim |
20-04 20:29 | Roompot - Nederlandse Loterij | Ginneken, Sjoerd van |
20-04 20:29 | Roompot - Nederlandse Loterij | Goethem, Brian van |
20-04 20:29 | Roompot - Nederlandse Loterij | Meijers, Jeroen |
20-04 20:29 | Roompot - Nederlandse Loterij | Riesebeek, Oscar |
20-04 20:29 | Roompot - Nederlandse Loterij | Schip, Jan-Willem van |
20-04 20:29 | Roompot - Nederlandse Loterij | Weening, Pieter |
20-04 20:27 | Sport Vlaanderen - Baloise | Declercq, Benjamin |
20-04 20:27 | Sport Vlaanderen - Baloise | Deltombe, Kevin |
20-04 20:27 | Sport Vlaanderen - Baloise | Gestel, Dries Van |
20-04 20:27 | Sport Vlaanderen - Baloise | Hecke, Preben Van |
20-04 20:27 | Sport Vlaanderen - Baloise | Rooy, Kenneth Van |
20-04 20:27 | Sport Vlaanderen - Baloise | Sprengers, Thomas |
20-04 20:27 | Sport Vlaanderen - Baloise | Verwilst, Aaron |
20-04 20:25 | Cofidis Solutions Crédits | Bouhanni, Nacer |
20-04 20:25 | Cofidis Solutions Crédits | Claeys, Dimitri |
20-04 20:25 | Cofidis Solutions Crédits | Hofstetter, Hugo |
20-04 20:25 | Cofidis Solutions Crédits | Soupe, Geoffrey |
20-04 20:25 | Cofidis Solutions Crédits | Staeyen, Michael Van |
20-04 20:25 | Cofidis Solutions Crédits | Turgis, Anthony |
20-04 20:25 | Cofidis Solutions Crédits | Vanbilsen, Kenneth |
20-04 20:24 | AG2R La Mondiale | Bagdonas, Gediminas |
20-04 20:24 | AG2R La Mondiale | Barbier, Rudy |
20-04 20:24 | AG2R La Mondiale | Cosnefroy, Benoît |
20-04 20:24 | AG2R La Mondiale | Duval, Julien |
20-04 20:24 | AG2R La Mondiale | Gougeard, Alexis |
20-04 20:24 | AG2R La Mondiale | Naesen, Oliver |
20-04 20:24 | AG2R La Mondiale | Vandenbergh, Stijn |
19-04 20:12 | AG2R La Mondiale | Bakelants, Jan |
15-01 22:24 | Team Katusha Alpecin | Lammertink, Maurits |
Usunięty z listy startowej
Data | Drużyna | Sportowcy |
---|---|---|
30-04 17:10 | Team Fortuneo - Samsic | Delaplace, Anthony |
30-04 17:10 | Team Katusha Alpecin | Smit, Willie |
30-04 17:10 | Roompot - Nederlandse Loterij | Schip, Jan-Willem van |
30-04 17:10 | Team Fortuneo - Samsic | Fonseca, Armindo |
30-04 17:10 | Gazprom - RusVelo | Kurianov, Stepan |
30-04 17:10 | Verandas Willems - Crelan | Witte, Matthias De |
30-04 17:10 | Gazprom - RusVelo | Shilov, Sergey |
30-04 17:07 | Team Dimension Data | Dougall, Nic |
30-04 15:41 | Lotto Soudal | Frison, Frederik |
30-04 15:41 | Lotto Soudal | Greipel, André |
30-04 15:41 | Lotto Soudal | Sieberg, Marcel |
30-04 13:16 | Aqua Blue Sport | Dunne, Conor |
30-04 01:38 | Trek - Segafredo | Poppel, Boy van |
29-04 23:30 | Bahrain - Merida | Božič, Borut |
29-04 23:30 | Bahrain - Merida | Feng, Chun Kai |
29-04 01:28 | Quick-Step Floors | Serry, Pieter |
28-04 10:01 | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | Cima, Damiano |
28-04 10:01 | Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini | Cima, Imerio |
26-04 19:11 | WB Aqua Protect Veranclassic | Vantomme, Maxime |
26-04 18:58 | Bora - Hansgrohe | Pfingsten, Christoph |
26-04 18:58 | Bora - Hansgrohe | Schillinger, Andreas |
26-04 18:56 | AG2R La Mondiale | Cosnefroy, Benoît |
26-04 15:20 | Cofidis Solutions Crédits | Hofstetter, Hugo |
26-04 15:20 | Cofidis Solutions Crédits | Turgis, Anthony |
20-04 20:33 | Team Katusha Alpecin | Lammertink, Maurits |
20-04 20:24 | AG2R La Mondiale | Bakelants, Jan |
Kliknij na 'Like' Jeśli chcesz otrzymywać zmiany listy startowej na facebooku.
Lista startowa Eschborn-Frankfurt
Aktualizacja z 30-04, godz. 22:01: Lista startowa jest finalna!
(Cykliści:
146) Zaczyna się w wto 1 maj 2018, 12:06
Te listy startowe są tworzone na podstawie informacji od organizacji wyścigu, oficjalnych federacji sportowych, drużyn i samych sportowców. Zweeler jako serwis postara się aktualizować listy startowe tak dobrze, jak to możliwe! Zweeler nie jest odpowiedzialny za błędy w liście startowej. Nie można dochodzić zadnych praw z powodu zaistniałych błędów!