Zasady gry

POWRÓT DO GRY

Abyś mógł uczestniczyć w tej grze , musisz być zarejestrowany w Zweeler Ltd., po jednokrotnej rejestracji, możesz grać we wszystkie Gry!

Po rejestracji możesz zacząć tworzenie swoich drużyn. Zespoły mogą być zgłaszane i zmieniane tylko do chwili rozpoczęcia gry: czwartek 4 lipca 2019 o godz. 12:10.

Dysponujesz budżetem wysokości 53 mln aby zakupić 8 tenisiści, którzy według ciebie zdobędą najwięcej punktów w FantasyWimbledon Day 4 2019.

Tenisiści mogą zdobywać punkty dla Twojej drużyny na różne sposoby. Zawodnik zdobywa 150 punktów za zwycięstwo w meczu. Możesz także zdobyć punkty na podstawie różnych statystyk, takich jak wygrane gemy, różnica setów, suma asów serwisowych, procent pierwszych serwisów, 1st return points percentage i punkty karne za podwójny błąd serwisowy. Prosimy sprawdzić tabelkę "Punkty" w celu zapoznania się ze szczegółami.

Przykład; Roger Federer gra przeciwko Rafaelowi Nadalowi i wygrywa mecz 6-4, 6-4 i 6-2. Federer dostanie 150 punktów za zwycięstwo i 18 x 3 = 54 punkty za wygrane gemy. Poza tym dostanie 3 x 50 = 150 punktów za różnicę setów. 354 punkty w sumie. Za resztę statystyk dostanie: 15 asów (15 punktów), 3 podwójne błędy serwisowe (-3 punkty) 62% pierwszych serwisów (3 punkty) 37% service return points (4 punkty), 64% gemów wygranych (6 punktów), 30% wygranych break pointów (4 punkty) i 2 punkty za ciąg 6 zdobytych punktów z rzędu. Federer dostanie 31 punktów za statystyki. Jego finalny wynik dla Twojej drużyny wyniesie 354 + 31 = 385 punktów.

Prosimy o sprawdzenie tabeli "Punkty", aby zobaczyć szczegóły.

1. Jeśli mecz nie zostanie ukończony lub zostanie przełożony, musimy zaczekać z wynikami całej gry, dopóki mecz nie zostanie rozegrany.
  2. Kiedy tenisista podda się rywalowi, jego przeciwnik wygra mecz i dostanie punkty za pozostałe sety konieczne do zwycięstwa. Na przykład: Rafael Nadal poddaje się prowadząc w setach 2-1 przeciwko Rogerowi Federerowi. W tej sytuacji Federer dostanie 2 pozostałe sety i wygrywaa mecz 2-3. Reszta statystyk z meczu będzie się także liczyła obu graczom.
  3. Kiedy zawodnik w ogóle nie startuje w meczu (walkover), jego przeciwnik wygra ten mecz i zaliczy zwycięstwa w liczbie setów potrzebnej do wygranej (2-0 lub 3-0).r 3-0).
  4. Nie można utworzyć więcej niż 3 drużyn w tej grze.
  5. Wartości tenisiści są oparte na ich osiągnięciach i można je znaleźć klikając ten link: tenisiści
  6. Wypłata nagród nastąpi po sprawdzeniu wszystkich danych wprowadzanych na żywo w czasie meczów. Może to zająć nawet kilka godzin i czasem wszystkie dane spływają dopiero następnego ranka. Jeśli nastąpią zmiany na flashscore.com po wypłaceniu przez nas nagród, ostateczny rezultat nie będzie już zmieniany.

Jest możliwość złożenia wielu zespołów, przez gracza. Jest tylko 1 ograniczenie: różne drużyny tego samego uczestnika muszą różnić się minimalnie 3 tenisiści * od siebie.

* Oprogramowanie daje komunikat, gdy ta reguła jest złamana!

We wszystkich nieprzewidzianych okoliczności ach Zweeler Ltd podejmuje ostateczną decyzję.