Etap |
Data |
Czas |
Z - Do |
Teren |
Dystans |
Szczegóły |
2 | 2016-08-21 | 13:45 | Ourense capital termal - Baiona | Płasko | 160.8 km | Szczegóły |
3 | 2016-08-22 | 13:22 | Marín - Dumbría. Mirador de Ézaro | Wysokie góry | 176.4 km | Szczegóły |
4 | 2016-08-23 | 13:29 | Betanzos - San Andrés de Teixido | Niskie góry | 163.5 km | Szczegóły |
5 | 2016-08-24 | 13:30 | Viveiro - Lugo | Płasko | 171.3 km | Szczegóły |
6 | 2016-08-25 | 13:36 | Monforte de Lemos - Luintra. Ribera Sacra | Niskie góry | 163.2 km | Szczegóły |
7 | 2016-08-26 | 13:49 | Maceda - Puebla de Sanabria | Niskie góry | 158.5 km | Szczegóły |
8 | 2016-08-27 | 13:08 | Villalpando - La Camperona. Valle de Sabero | Wysokie góry | 181.5 km | Szczegóły |
9 | 2016-08-28 | 13:27 | Cistierna - Oviedo. Alto del Naranco | Niskie góry | 164.5 km | Szczegóły |
10 | 2016-08-29 | 12:34 | Lugones - Lagos de Covadonga | Wysokie góry | 188.7 km | Szczegóły |
11 | 2016-08-31 | 13:21 | Colunga. Museo Jurásico - Peña Cabarga | Wysokie góry | 168.6 km | Szczegóły |
12 | 2016-09-01 | 12:51 | Los Corrales de Buelna - Bilbao | Niskie góry | 193.2 km | Szczegóły |
13 | 2016-09-02 | 12:04 | Bilbao - Urdax-Dantxarinea | Niskie góry | 213.4 km | Szczegóły |
14 | 2016-09-03 | 12:04 | Urdax-Dantxarinea - Aubisque - Gourette | Wysokie góry | 196.0 km | Szczegóły |
15 | 2016-09-04 | 14:33 | Sabiñánigo - Sallent de Gállego. Aramón Formigal | Wysokie góry | 118.5 km | Szczegóły |
16 | 2016-09-05 | 13:57 | Alcañiz - Peñíscola | Płasko | 156.4 km | Szczegóły |
17 | 2016-09-07 | 13:00 | Castellón - Llucena. Camins del Penyagolosa | Wysokie góry | 177.5 km | Szczegóły |
18 | 2016-09-08 | 12:47 | Requena - Gandía | Płasko | 200.6 km | Szczegóły |
19 | 2016-09-09 | 13:36 | Xàbia - Calp | Jazda indywidualna na czas - czasówka | 37.0 km | Szczegóły |
20 | 2016-09-10 | 12:18 | Benidorm - Alto Aitana. Escuadrón E. Aire | Wysokie góry | 193.2 km | Szczegóły |
21 | 2016-09-11 | 17:22 | Las Rozas - Madrid | Płasko | 104.1 km | Szczegóły |