Etap |
Data |
Czas |
Z - Do |
Teren |
Dystans |
Szczegóły |
1 | 2017-07-01 | 15:15 | Düsseldorf - Düsseldorf | Flat time trial | 14.0 km | Szczegóły |
2 | 2017-07-02 | 12:30 | Düsseldorf - Liège | Płasko | 203.5 km | Szczegóły |
3 | 2017-07-03 | 12:25 | Verviers - Longwy | Niskie góry | 212.5 km | Szczegóły |
4 | 2017-07-04 | 12:20 | Mondorf-les-Bains - Vittel | Płasko | 207.5 km | Szczegóły |
5 | 2017-07-05 | 13:20 | Vittel - La Planche des Belles Filles | Wysokie góry | 160.5 km | Szczegóły |
6 | 2017-07-06 | 12:25 | Vesoul - Troyes | Płasko | 216.0 km | Szczegóły |
7 | 2017-07-07 | 12:20 | Troyes - Nuits-Saint-Georges | Płasko | 213.5 km | Szczegóły |
8 | 2017-07-08 | 12:25 | Dole - Station des Rousses | Wysokie góry | 187.5 km | Szczegóły |
9 | 2017-07-09 | 11:55 | Nantua - Chambéry | Wysokie góry | 181.5 km | Szczegóły |
10 | 2017-07-11 | 13:25 | Périgueux - Bergerac | Płasko | 178.0 km | Szczegóły |
11 | 2017-07-12 | 13:05 | Eymet - Pau | Płasko | 203.5 km | Szczegóły |
12 | 2017-07-13 | 11:10 | Pau - Peyragudes | Wysokie góry | 214.5 km | Szczegóły |
13 | 2017-07-14 | 14:45 | Saint-Girons - Foix | Wysokie góry | 101.0 km | Szczegóły |
14 | 2017-07-15 | 13:20 | Blagnac - Rodez | Niskie góry | 181.5 km | Szczegóły |
15 | 2017-07-16 | 13:10 | Laissac-Sévérac l'Église - Le Puy-en-Velay | Wysokie góry | 189.5 km | Szczegóły |
16 | 2017-07-18 | 13:40 | Le Puy-en-Velay - Romans-sur-Isère | Płasko | 165.0 km | Szczegóły |
17 | 2017-07-19 | 12:20 | La Mure - Serre-Chevalier | Wysokie góry | 183.0 km | Szczegóły |
18 | 2017-07-20 | 12:55 | Briançon - Izoard | Wysokie góry | 179.5 km | Szczegóły |
19 | 2017-07-21 | 12:30 | Embrun - Salon-de-Provence | Płasko | 222.5 km | Szczegóły |
20 | 2017-07-22 | 13:45 | Marseille - Marseille | Jazda indywidualna na czas - czasówka | 22.5 km | Szczegóły |
21 | 2017-07-23 | 16:50 | Montgeron - Paris Champs-Élysées | Płasko | 103.0 km | Szczegóły |