Zwcięzcy Zweeler!

Fantasy Premier League 16

  1. PSerino: 47,36 €
  2. Hummelbikers: 32,56 €
  3. haboka: 22,69 €
  4. NAC Dongen: 22,69 €
  5. Arneboy: 22,69 €
green-box

Najbardziej popularni cykliści

Całkowia liczba drużyn: 426
Ogólem cykliści wybrani:: 106

Najbardziej popularne

CyklistaDrużynaGrupaWybrany
1Bohli, Tom UAE Team EmiratesE375 x (88%)
2Küng, Stefan Groupama - FDJB375 x (88%)
3Thomas, Geraint Team INEOSA354 x (83%)
4Costa, Rui UAE Team EmiratesB352 x (83%)
5Lampaert, Yves Deceuninck - Quick-StepD342 x (80%)
6Matthews, Michael Team SunwebA330 x (77%)
7García Cortina, Iván Bahrain - McLarenD314 x (74%)
8Sanchez, Luis León Astana Pro TeamD306 x (72%)
9Trentin, Matteo CCC TeamC301 x (71%)
10Avermaet, Greg VanCCC TeamC288 x (68%)
11Albasini, Michael Mitchelton - ScottE281 x (66%)
12Betancur, Carlos Without teamE276 x (65%)
13Degenkolb, John Lotto SoudalD257 x (60%)
14Bernal, Egan Team INEOSA254 x (60%)
15Bevin, Patrick CCC TeamB224 x (53%)
16Kristoff, Alexander UAE Team EmiratesC220 x (52%)
17Kreuziger, Roman NTT Pro CyclingD195 x (46%)
18Hepburn, Michael Mitchelton - ScottE187 x (44%)
19Sagan, Peter Bora - HansgroheA177 x (42%)
20Hirschi, Marc Team SunwebD164 x (38%)
21Castroviejo, Jonathan Team INEOSE156 x (37%)
22Mohoric, Matej Bahrain - McLarenC147 x (35%)
23Konrad, Patrick Bora - HansgroheB142 x (33%)
24Kelderman, Wilco Team SunwebB124 x (29%)
25Pozzovivo, Domenico Without teamC113 x (27%)
26Andersen, Søren Kragh Team SunwebC110 x (26%)
27Carthy, Hugh EF Education FirstC108 x (25%)
28Soler, Marc Movistar TeamC108 x (25%)
29Boudat, Thomas Team Arkéa - SamsicE105 x (25%)
30Asgreen, Kasper Deceuninck - Quick-StepC103 x (24%)
31Fraile, Omar Astana Pro TeamD103 x (24%)
32Dennis, Rohan Team INEOSA99 x (23%)
33Thalmann, Roland Team Vorarlberg SanticE96 x (23%)
34Arndt, Nikias Team SunwebE95 x (22%)
35Haas, Nathan Cofidis Solutions CréditsE82 x (19%)
36Hirt, Jan CCC TeamD75 x (18%)
37Viviani, Elia Cofidis Solutions CréditsC68 x (16%)
38Mas, Enric Movistar TeamA64 x (15%)
39Valgren, Michael NTT Pro CyclingE64 x (15%)
40Spilak, Simon Team Katusha AlpecinB58 x (14%)
41Battaglin, Enrico Team Katusha AlpecinD56 x (13%)
42Bodnar, Maciej Bora - HansgroheD55 x (13%)
43Latour, Pierre AG2R La MondialeC54 x (13%)
44Benoot, Tiesj Team SunwebC53 x (12%)
45Henao, Sergio UAE Team EmiratesD53 x (12%)
46Stuyven, Jasper Trek - SegafredoD51 x (12%)
47Janse van Rensburg, Reinardt NTT Pro CyclingE48 x (11%)
48Poppel, Danny vanWanty Gobert - TormansD44 x (10%)
49Kudus, Merhawi Astana Pro TeamE40 x (9%)
50Aru, Fabio UAE Team EmiratesD38 x (9%)
51Anacona, Winner Team Arkéa - SamsicE37 x (9%)
52Brambilla, Gianluca Trek - SegafredoE34 x (8%)
53Craddock, Lawson EF Education FirstE34 x (8%)
54Barbero, Carlos NTT Pro CyclingE29 x (7%)
55Vanmarcke, Sep EF Education FirstE27 x (6%)
56Calmejane, Lilian Total Direct EnergieD26 x (6%)
57Frank, Mathias AG2R La MondialeC25 x (6%)
58McNulty, Brandon UAE Team EmiratesD16 x (4%)
59Thomas, Benjamin Groupama - FDJE13 x (3%)
60Tolhoek, Antwan Team Jumbo - VismaE13 x (3%)
61Edmondson, Alexander Mitchelton - ScottE12 x (3%)
62Geschke, Simon CCC TeamE12 x (3%)
63Swift, Ben Team INEOSD12 x (3%)
64Mäder, Gino NTT Pro CyclingE11 x (3%)
65Pöstlberger, Lukas Bora - HansgroheE11 x (3%)
66Felline, Fabio Astana Pro TeamE8 x (2%)
67Scully, Tom EF Education FirstE8 x (2%)
68Slagter, Tom-Jelte B&B Hotels - Vital ConceptE8 x (2%)
69King, Ben NTT Pro CyclingE6 x (1%)
70Frankiny, Kilian Groupama - FDJE5 x (1%)
71McLay, Dan Team Arkéa - SamsicE5 x (1%)
72Richeze, Maximiliano UAE Team EmiratesE5 x (1%)
73Roche, Nicolas Team SunwebE5 x (1%)
74Schelling, Patrick Israel Cycling AcademyE5 x (1%)
75Warbasse, Larry AG2R La MondialeE5 x (1%)
76Carretero, Héctor Movistar TeamE4 x (1%)
77Contreras, Rodrigo Astana Pro TeamE4 x (1%)
78Imhof, Claudio Team Akros - ThömusE4 x (1%)
79Zabel, Rick Israel Cycling AcademyE4 x (1%)
80Devenyns, Dries Deceuninck - Quick-StepE3 x (1%)
81Kämna, Lennard Bora - HansgroheE3 x (1%)
82Mannion, Gavin Rally UHC CyclingE3 x (1%)
83Meintjes, Louis [ Nie na liście startowej ] NTT Pro CyclingE3 x (1%)
84Pellaud, Simon Androni Giocattoli - SidermecE3 x (1%)
85Sajnok, Szymon CCC TeamE3 x (1%)
86Zeits, Andrey Mitchelton - ScottE3 x (1%)
87Britton, Rob Rally UHC CyclingE2 x (0%)
88Conci, Nicola Trek - SegafredoE2 x (0%)
89Doull, Owain Team INEOSE2 x (0%)
90Roelandts, Jürgen Movistar TeamE2 x (0%)
91Rowe, Luke Team INEOSE2 x (0%)
92Tier, Floris DeCorendon - CircusE2 x (0%)
93Vanendert, Jelle Wallonie-BruxellesE2 x (0%)
94Bewley, Sam Mitchelton - ScottE1 x (0%)
95Bouwman, Koen Team Jumbo - VismaE1 x (0%)
96Brown, Nathan Rally UHC CyclingE1 x (0%)
97Burghardt, Marcus Bora - HansgroheE1 x (0%)
98Elissonde, Kenny Trek - SegafredoE1 x (0%)
99Hansen, Adam Lotto SoudalE1 x (0%)
100Keirsbulck, Guillaume VanCCC TeamE1 x (0%)
101Morabito, Steve RetiredE1 x (0%)
102Mørkøv, Michael Deceuninck - Quick-StepE1 x (0%)
103Oss, Daniel Bora - HansgroheE1 x (0%)
104Sande, Tosh Van derLotto SoudalE1 x (0%)
105Schär, Michael CCC TeamE1 x (0%)
106Sicard, Romain Total Direct EnergieE1 x (0%)

Zwycięzca Tour de Suisse (RtY)

CyklistaDrużynaGrupaWybrany
1Thomas, Geraint Team INEOSA241 x (57%)
2Bernal, Egan Team INEOSA162 x (38%)
3Mas, Enric Movistar TeamA10 x (2%)
4Costa, Rui UAE Team EmiratesB5 x (1%)
5Kelderman, Wilco Team SunwebB3 x (1%)
6Konrad, Patrick Bora - HansgroheB2 x (0%)
7Dennis, Rohan Team INEOSA2 x (0%)
8Soler, Marc Movistar TeamC1 x (0%)

Zwycięzca klasyfikacji punktowej

CyklistaDrużynaGrupaWybrany
1Matthews, Michael Team SunwebA256 x (60%)
2Sagan, Peter Bora - HansgroheA128 x (30%)
3Thomas, Geraint Team INEOSA14 x (3%)
4Bernal, Egan Team INEOSA12 x (3%)
5Kristoff, Alexander UAE Team EmiratesC4 x (1%)
6Dennis, Rohan Team INEOSA4 x (1%)
7Mas, Enric Movistar TeamA2 x (0%)
8Costa, Rui UAE Team EmiratesB1 x (0%)
9Sanchez, Luis León Astana Pro TeamD1 x (0%)
10Degenkolb, John Lotto SoudalD1 x (0%)
11Viviani, Elia Cofidis Solutions CréditsC1 x (0%)
12Trentin, Matteo CCC TeamC1 x (0%)
13Asgreen, Kasper Deceuninck - Quick-StepC1 x (0%)