Etap |
Data |
Czas |
Z - Do |
Teren |
Dystans |
Szczegóły |
1 | 2018-07-07 | 11:10 | Noirmoutier-en-l'Île - Fontenay-le-Comte | Płasko | 201.0 km | Szczegóły |
2 | 2018-07-08 | 13:20 | Mouilleron-Saint-Germain - La Roche-sur-Yon | Płasko | 182.5 km | Szczegóły |
3 | 2018-07-09 | 15:10 | Cholet - Cholet | Drużynowa jazda na czas | 35.5 km | Szczegóły |
4 | 2018-07-10 | 13:25 | La Baule - Sarzeau | Płasko | 195.0 km | Szczegóły |
5 | 2018-07-11 | 12:40 | Lorient - Quimper | Niskie góry | 204.5 km | Szczegóły |
6 | 2018-07-12 | 13:25 | Brest - Mûr de Bretagne | Niskie góry | 181.0 km | Szczegóły |
7 | 2018-07-13 | 12:20 | Fougères - Chartres | Płasko | 231.0 km | Szczegóły |
8 | 2018-07-14 | 11:50 | Dreux - Amiens | Płasko | 181.5 km | Szczegóły |
9 | 2018-07-15 | 12:50 | Arras - Roubaix | Płasko | 156.5 km | Szczegóły |
10 | 2018-07-17 | 13:35 | Annecy - Le Grand-Bornand | Wysokie góry | 158.5 km | Szczegóły |
11 | 2018-07-18 | 14:05 | Albertville - La Rosière | Wysokie góry | 108.5 km | Szczegóły |
12 | 2018-07-19 | 12:25 | Bourg-Saint-Maurice - Alpe d'Huez | Wysokie góry | 175.5 km | Szczegóły |
13 | 2018-07-20 | 13:45 | Bourg d'Oisans - Valence | Płasko | 169.5 km | Szczegóły |
14 | 2018-07-21 | 13:10 | Saint-Paul-Trois-Châteaux - Mende | Wysokie góry | 188.0 km | Szczegóły |
15 | 2018-07-22 | 13:20 | Millau - Carcassonne | Niskie góry | 181.5 km | Szczegóły |
16 | 2018-07-24 | 11:40 | Carcassonne - Bagnères-de-Luchon | Wysokie góry | 218.0 km | Szczegóły |
17 | 2018-07-25 | 15:15 | Bagnères-de-Luchon - Saint-Lary-Soulan | Wysokie góry | 65.0 km | Szczegóły |
18 | 2018-07-26 | 14:00 | Trie-sur-Baïse - Pau | Płasko | 171.0 km | Szczegóły |
19 | 2018-07-27 | 12:15 | Lourdes - Laruns | Wysokie góry | 200.5 km | Szczegóły |
20 | 2018-07-28 | 12:00 | Saint-Pée-sur-Nivelle - Espelette | Jazda indywidualna na czas - czasówka | 31.0 km | Szczegóły |
21 | 2018-07-29 | 16:20 | Houilles - Paris Champs-Élysées | Płasko | 116.0 km | Szczegóły |